Parex līzings Rally Team gatava pēdējam autorallija posmam

Info: Parex līzings un faktorings
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šajā nedēļas nogalē, 4. un 5. oktobrī Jūrmalas ielās un Madonas pusē atkal rūks rallija automašīnu spēcīgie dzinēji un skatītājus priecēs LMT Latvijas rallija čempionāta pēdējais – fināla posms „Parex Rallijs Latvija”. Neraugoties uz to, ka „Parex līzings Rally Team” ekipāžas uz goda pjedestālu kopvērtējumā nepretendē, abu ekipāžu piloti ir noskaņoti uz labiem rezultātiem un interesantu sezonas pēdējo sacīksti.

N4 klasē Mārtiņa Būčiņa/ Renāra Franča ekipāža pašlaik ieņem augsto piekto vietu. „Sezona diemžēl nav bijusi tā pati veiksmīgākā – tehniskas problēmas un neveiksmes nav ļāvušas startēt tik labi, kā būtu gribējies” – stāsta ekipāžas pilots. „Pēdējo posmu centīsimies noslēgt godam – Jūrmalas un Madonas trases būs interesantas, tāpēc brauksim cik labi varēsim un varbūt sagādāsim kādu pārsteigumu sev, saviem faniem un visiem rallija līdzjutējiem” – smaidot piebilst Būčiņš.

Arī otras „Parex līzings Rally Team” ekipāžas – Ivars Caune/ Vladimirs Barinovs pilots, neraugoties uz devīto vietu kopvērtējumā, nezaudē smaidu sejā – „Kā vienmēr – brauksim uz pilnu un tad jau redzēs, kā ies. Neatkarīgi no visa, pēdējais posms kā vienmēr būs pats interesantākais gan mums pašiem, gan arī skatītājiem”.

Abas ekipāžas jau nedēļu pēc starta pēdējā LMT Latvija rallija čempionāta posmā, dosies arī uz aizraujošo „Saaremaa Rally” Igaunijā.

„Parex līzings Rally Team” novēl veiksmi visiem konkurentiem un skatītājiem iesaka būt uzmanīgiem un novēl labi pavadīt laiku, skatoties ralliju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *