RAMI R-evolution Racing – cīņā par zeltu

Info: Didzis Eiduks

Pēc ilga pārtraukuma Latvijas rallijā šī nedēļas nogale nesīs skaidrību kādas medaļas savā starpā sadalīs prestižās N4 grupas pašreizējie kopvērtējuma līderi. Kopumā trīs ekipāžas cīnīsies par Latvijas Rallija Čempiona nosaukumu N4 grupā, un starp viņiem ir arī RAMI R-evolution Racing ekipāža Egle/Jerums (Mitsubishi Lancer EVO9), kuri šobrīd kopvērtējumā ieņem pirmo vietu.

4. un 5.oktobrī tiks dots starts pēdējam LRČ posmam – Parex Rallijs Latvija 2008. No RAMI R-evolution Racing komandas posmā piedalīsies arī viena no atraktīvākajām ekipāžām Dambis/Jansons (FIAT 124), kas startē 2WD+ grupā. Pavisam Parex Rallijs Latvija pieteikušās 95 ekipāžas.

RAMI R-evolution Racing ekipāža Egle/Jerums lielo pārtraukumu ir izmantojusi pavadot daudzu stundu treniņos, kā arī piedaloties vienā no Somijas rallija posmiem.

Aivis Egle: „Esam piestrādājuši gan pie tehnikas, gan pie braukšanas stila uz asfalta. Domāju, ka cīņa par uzvaru risināsies līdz pat pēdējam rallija metram. Noteikti centīsimies sasniegt visaugstākos rezultātus ātrumposmos, lai nosargātu savas pozīcijas sezonas kopvērtējumā.

Parex Rallija Latvija 2008 pirmās dienas ātrumposmi ir izvietoti Jūrmalas pilsētas ielās, kur sportistiem būs jānobrauc aptuveni 15,66 km uz asfalta seguma. Savukārt rallija otrās dienas ātrumposmi notiks Vidzemes augstienes grants ceļos. Gaidāmajam rallija pieteikušās arī spēcīgas Lietuvas un Igaunijas ekipāžas, kas noteikti nesēdēs malā, bet iesaistīsies cīņā par godalgotajām vietām.

Komandas atbalstītāji: Ramirent, Ramiteh, TietoEnator, Rīgas Centrālais Termināls, Prospeed, Jelgavas Būvniecības sistēmas u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *