Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda 2008. gada sezonu noslēgs ar Parex Rally Latvija

Info: Mārtiņš Dzenītis
Foto: Jānis Barbars

Šajā nedēļas nogalē Jūrmalas un Madonas apkaimes ceļos risināsies LMT Latvijas autorallija čempionāta pēdējais posms – „Parex Rally Latvija 2008″. Tajā par čempiona titulu N4 klasē cīnīsies „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ekipāža Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals.

N4 klase šoreiz iztiks bez spēcīgiem viesiem no kaimiņvalstīm, tādēļ čempiona titula noskaidrošana paliks pašmāju sportistu – Aivja Egles/Mārtiņa Jeruma, Jāņa Vorobjova/Reiņa Pozņaka un Anda Neikšāna/Pētera Dzirkala – rokās. Čempionāta līderi Egli no trešās vietas ieguvēja Neikšāna šķir nieka divi punkti, kas visu matemātiku padara ļoti vienkāršu – kurš uzvar, tas arī čempions.

„Ja pagājušogad bijām pārsteigti, ka pēdējo posmu uzsākām kā čempiona titula pretendenti, tad šogad jau bijām izvirzījuši sev mērķi cīnīties par zelta godalgu. Skatītājiem patiks, ka pēdējais posms nav tikai formalitāšu kārtošana – uz Latvijas autorallija prestižāko balvu ar vienādām izredzēm pretendē trīs ekipāžās!,” stāsta Andis Neikšāns, kurš vienīgais no titula pretendentu trijotnes nekad nav kļuvis par Latvijas čempionu.

Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals uz starta dosies ar 6. numuru uz sāniem, bet uzreiz aiz viņiem startēs Māris Neikšāns/Gundars Kreilis. Viņi gan vairs nevar iejaukties cīņā par čempionāta godalgām, tādēļ Māra galvenais uzdevums ir nopelnīt punktus komandu vērtējumā, kur „Latvijas Mobilā telefona rallija komanda” patlaban ieņem trešo vietu.

„Varēšu braukt atbrīvoti, bez psiholoģiskā spiediena – galvenais ir noturēties trasē un palīdzēt nosargāt komandai trešo vietu,” stāsta Māris Neikšāns. „Pavērojot šī gada rezultātus, jāsecina, ka tie ir objektīvi – Aivis, Jānis un Andis šogad ir ātrākie rallisti un tieši viņiem arī jānoskaidro čempiona tituls.”

„Latvijas Mobilā telefona rallija komandu” šogad atbalsta kompānijas „Latvijas Mobilais telefons”, „LEC”, „Latvijas Valsts Meži”, „Gros Auto”, „Bosch”, „Cramo”, „Neste Oil”, „Juneka” un „Agip”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *