Latvijas Mobilā telefona rallija komandai 2. un 4. numurs rallijā Sarma

Info: “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis
Foto: neiksans.lv

Lai gan ar trīs nedēļu novēlošanos, LMT Latvijas autorallija čempionāts tomēr sāksies ziemā – šajā nedēļas nogalē Gulbenes apkārtnē paredzēts rallijs „Sarma 2008″.

Autosporta sabiedrībā klīst leģendas, ka diviem cilvēkiem esot „tiešais sakars” ar Svēto Pēteri, „pasūtot” laika apstākļus sevis organizētām sacīkstēm. Kad Eiropas autokrosa čempionātu Bauskā, „Mūsas” trasē, organizēja Pēteris Neikšāns (tagadējais „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” vadītājs), trasē allaž spīdēja saule pat tad, ja nedēļu iepriekš un nedēļu pēc sacīkstēm lija lietus. Savukārt rallija „Sarma” rīkotājs Vilhelms Sniedzāns vēl ne reizi nav atcēlis ralliju pārāk vasarīgu laika apstākļu dēļ. Izskatās, ka šī gada rallijs „Sarma” nebūs izņēmums – lai gan pirms sacīkstēm un pēc tām sinoptiķi sola īsti pavasarīgu laiku, 16. un 17. februārī Latvijā paredzēts auksts laiks un sniegs. Perfekti apstākļi ziemas rallijam!

Ar otro starta numuru „Sarmas” sniegotajos ceļos dosies 2007. gada Latvijas autorallija vicečempioni N4 klasē Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals. Pērn ekipāža lieliski debitēja Latvijas autorallija prestižākajā klasē, bet šogad jau cer iesaistīties cīņā par godalgām no pirmā posma. Pirms sezonas ekipāža aizvadījusi daudzus treniņu kilometrus gan ar treniņu automašīnu, gan ar sporta auto. „Esam labi sagatavojušies. Jūtam progresu, salīdzinot ar pagājušo gadu,” stāsta Andis Neikšāns, kuram šogad uzticēts „Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” pirmā pilota pienākums. „Konkurence šogad solās būt ļoti sīva – vismaz sešas ekipāžas cīnīsies par uzvaru!”

Lai gan 2008. gada sezona Mārim Neikšānam bija viļņveidīga – spilgtie panākumi (divas uzvaras LMT Latvijas čempionāta posmos un fantastiskā 3. vieta N4 klasē pasaules autorallija čempionāta posmā Somijā) mijās ar neizcīnītiem punktiem trīs Latvijas čempionāta posmos – šogad Māris cer tomēr izcīnīt Latvijas čempionāta godalgas N4 klasē. „Trīs gados, kopš startēju N4 klasē, allaž esmu bijis tuvu goda pjedestālam, taču allaž nedaudz pietrūcis. Šo gadu uzsāku ar jaunu stūrmani Gundaru Kreili, taču mērķi nav mainījušies – jācīnās par visaugstākajām vietām!,” komentē Māris Neikšāns.

„Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” šogad LMT Latvijas čempionātā startēs ar divām ekipāžām. Bez SIA „Latvijas Mobilais Telefons” šogad komandu atbalstīs arī „LEC”, „Latvijas Valsts Meži”, „Gros Auto”, „Bosch”, „Cramo”, „Neste Oil”, „Agip” un „Juneka”. Komandas automašīnas turpinās sagatavot kompānija „AMP Motorsport”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *