Bensons Honda Racing rallija komanda cer uz salu Gulbenē

Info, Foto: Bensons Honda Racing

„Bensons Honda Racing” komanda šīs nedēļas nogalē aizvadīs savā ziņā debiju LMT Latvijas rallija čempionātā, kad uz starta izbrauks komandas abas jaunās „Honda Civic TypeR” automašīnas un ekipāžas – Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs un Dans Leščs/Jānis Vīksna.

„„Bensons Honda Racing” komandā augstākais starta numurs – 21. – piešķirts Artim Štrausam/Raimondam Tihonovam, kuri šogad startēs 2WD+ klasē. Par gaidāmo ralliju Artis saka: „Pagaidām negribu prognozēt savus rezultātus, jo vēl neesam izbraukuši ar jauno auto maksimālā režīmā.”

Dans Leščs/Jānis Vīksna trasē dosies ar 27. numuru uz mašīnas sāniem un kā otrā vientilta piedziņas automašīna aiz komandas biedriem Štrausa/Tihonova. „Ļoti gribas braukt,” atzīstas Dans Leščs. „Arī sajūta tagad ir labāka nekā janvārī, kad bija paredzēts Lietuvas posms, jo auto vēl bija jauns un neiepazīts un laika apstākļi nebija patīkami. Tagad vismaz attiecībā uz auto jūtamies daudz labāk.”

Rallija „Sarma 2008″ organizatori ir pavēstījuši, ka sacīkste notiks jebkuros laika apstākļos un šobrīd lielākās cerības tiek liktas uz prognozēm, kas nedēļas nogalē sola salu. „Nav starpības, vai jābrauc pa sasalušu granti vai ledu, jo šādos apstākļos riepai ar garajām radzēm saķere ar ceļu ir līdzīga,” saka Artis Štrauss. „Sliktāk, ja pa dienu gaisa temperatūra būs plusos un veidosies risas, kas apgrūtinās braukšanu.”

Ceturtdien „Bensons Honda Racing” komanda aizvadīs treniņu sesiju Gulbenes apkārtnē, lai pēc iespējas kvalitatīvāk sagatavotos sezonas pirmajam rallijam.

Rallijs „Sarma 2008″ risināsies divas dienas, 16. un 17. janvārī. Sestdien, 16. janvārī, pirmā ātrumposma starts paredzēts plkst. 13:15, bet svētdien, 17. janvārī – plkst. 10:10. Kopumā sportistiem būs jāveic 12 ātrumposmi, pa sešiem katrā dienā.

Otrais LMT Latvijas rallija čempionāta posms, „Lukoil Winter Rally” Lietuvā, paredzēts nākamnedēļ, 23. februārī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *