Latvijas Mobilā telefona rallija komanda pēdējā posmā paļausies tikai uz sevi

Info: “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” preses sekretārs, Mārtiņš Dzenītis
Foto: www.neiksans.lv

Šajā nedēļas nogalē – 6. un 7. oktobrī – Jūrmalas, Tukuma un Madonas apkārtnes ceļos risināsies LMT Latvijas autorallija čempionāta pēdējais posms – rallijs „Latvija 2007″. Tajā piedalīsies arī divas „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ekipāžas – Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals un Māris Neikšāns/Māris Jēkabsons

Kopvērtējumā otro vietu prestižākajā N4 klasē patlaban ieņem Anda Neikšāna/Pētera Dzirkala ekipāža, no līderiem atpaliekot piecus punktus. Pirms atbildīgajām sacensībām aizvadīti vairāki treniņi, kas ļauj cerēt uz pozitīvu iznākumu rallijā „Latvija”. Andis Neikšāns, kurš sacensībās startēs ar otro numuru, stāsta: „Šo gadu uzsāku pavisam jaunā klasē un ar stūrmani, kurš iepriekš rallijā nebija braucis. Tādēļ nelikām augstas cerības uz šo sezonu, mūsu mērķis bija pierast pie jaunās automašīnas un sastrādāties kā ekipāžai. Tādēļ jau tagad uzskatu, ka šis gads ir izdevies, jo esam uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus un joprojām saglabājam cerības uz Latvijas čempiona titulu. Mūsu mērķis rallijā „Latvija 2007″ ir braukt savā tempā un cerēt pašiem uz sevi, nevis konkurentu neveiksmēm.”

Māris Neikšāns/Māris Jēkabsons šosezon ir uzvarējuši divos no sešiem Latvijas autorallija čempionāta posmiem N4 klasē, taču spoži panākumi mijušies ar neveiksmēm, kas liek pēdējo posmu uzsākt, drīzāk domājot par bronzas godalgām kopvērtējumā, nevis pirmo vietu. „Lai gan teorētiski šogad iespējams vēl izcīnīt pat zelta medaļas, reālāka šķiet cīņa par bronzu,” stāsta Māris Neikšāns. „Tāpat kā brāļa Anda, arī mūsu ekipāža ir rūpīgi gatavojusies sezonas noslēguma rallijam. Esam aizvadījuši vairākus treniņus gan ar sporta automašīnu, gan ar treniņmašīnu un esam labā sportiskajā formā. Uz starta stāsimies, kā vienmēr – domājot par trasi, nevis par rezultātu.”

Komandu vērtējumā „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” ir trešajā vietā, taču teorētiski ir iespējams izcīnīt pat čempiontitulu. „Šoreiz mēģināsim nedomāt par kopvērtējumu – nedz individuālajā, nedz komandu vērtējumā,” stāsta „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” treneris un menedžeris Pēteris Neikšāns. „Esam koncentrējušies uz sacensību un plānojam cīnīties par labāko iespējamo rezultātu! Prieks, ka visi sacensības ātrumposmi ir jauni – visiem sportistiem būs vienādi apstākļi. Tāpat lieliski, ka konkurentos būs Somijas čempions un vicečempions N4 klasē – sacensties pret Somijas labākajiem rallistiem ir tas pats, kas spēlēt futbolu ar Brazīlijas izlasi!”

“Latvijas Mobilā telefona rallija komandu” 2007. gadā atbalsta “Latvijas Mobilais telefons”, būvkompānija “LEC”, “Gros Auto”, “Juneka”, “Bosch”, “Agip”, “Neste Oil”, bet par tehnisko nodrošinājumu rūpējas kompānija “AMP Motorsport”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *