SEB Unilīzinga rallija komandas maratons turpinās

Info:SEB Unilīzinga rallija komanda

SEB Unilīzinga rallija komanda pozitīvā noskaņojumā un labi sagatavojušies sagaida šāgada LMT Latvijas rallija čempionāta pēdējo posmu, ralliju Latvija 2007, kas risināsies 6. un 7.oktobrī Tukuma un Madonas apkārtnē.

Ļoti atbildīgi šai sacīkstei gatavojas SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāža Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds, kuri sezonas izskaņā aizvada īstu rallija maratonu – četras sacensības četrās nedēļās. Rallijā Latvija 2007 izšķirsies šāgada Latvijas čempionu liktenis N4 klasē. Jānis Vorobjovs un Guntis Ervalds šobrīd klases kopvērtējumā atrodas pirmajā vietā, un šim rallijam gatavojas ne vairāk vai īpašāk kā citiem, bet – tikpat atbildīgi.

„Esam rūpīgi sagatavojušies sezonas noslēgumam Latvijā un ceru, ka ieguldītais darbs, rallija auto pārbūves un izmaiņas regulācijā atbilstoši parādīsies rezultātu tabulā,” saka Jānis Vorobjovs. „Visādā ziņā bez mūsu sponsoru – SEB Unilīzinga, Axio Capital un Valvoline – atbalsta, sapratnes un līdzi jušanas tik lielu darbu mums nebūtu izdevies paveikt!”

„Mēs negribam teikt, ka šis rallijs būtu izšķirošais – tas ir noslēdzošais, jo ar to beidzas Latvijas sezona,” piebilst ekipāžas stūrmanis Guntis Ervalds. „Par sevi neko jaunu nevaram pavēstīt – esam rūpīgi gatavojušies, kā visiem rallijiem. Jebkurš darbs nes augļus, tāpēc esam pārliecināti, ka spēsim parādīt labus rezultātus. Gribam aizvadīt ralliju, kas sniegtu prieku pašiem, sponsoriem, skatītājiem, un veiksmīgi noslēgt sezonu Latvijā, jo pēdējais šāgada rallijs mums būs nākamnedēļ Sāremā.”

Uz ralliju Latvija 2007 ir ieradušās daudzas spēcīgas N4 klases ekipāžas – kopumā pieteiktas 25 mašīnas, kas ir lielākā konkurence šogad klasē ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā. Turklāt viesu vidū ir arī šāgada Somijas čempions Jari Ketomā un vicečempions Juha Salo.

„Mēs nezinām, cik, kur un kā kurš ir gatavojies rallijam Latvija 2007, cik kurš ir gatavs šim rallijam fiziski, tehniski un morāli – to redzēsim finišā,” uzskata Guntis Ervalds. „Negribam izcelt nevienu konkurentu, visi ir spēcīgi un nopietni uztverami. Personīgi es visiem pretiniekiem novēlu pozitīvu garastāvokli, veiksmīgu sacīksti un labu finišu, piebilstot, ka šī nav cīņa, bet sacensības!”

Otra SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāža Egils un Māris Īles rallijā Latvija 2007 piedalīsies jau kā šāgada Latvijas kausa ieguvēji AL2000 klasē – šo titulu brāļi Īles izcīnīja, pateicoties stabiliem rezultātiem sezonas vasaras posmos. Pēc uzvaras izbraukuma Lietuvā, rallijā Aukštaitija 2007, kopvērtējumā viņi kļuva nenoķerami.

Pagājušonedēļ Jānis Vorobjovs un Guntis Ervalds bija devušies uz Igauniju piedalīties priekšpēdējā kaimiņvalsts čempionāta posmā, Vīlandes rallijā. Pēc pirmajiem četriem ātrumposmiem SEB Unilīzinga ekipāža bija kopvērtējuma līderi. Diemžēl no šīm sacensībām gan Latvijas ekipāža, gan pārējie dalībnieki aizbrauca jau pēc pirmās sacensību dienas. Vienā no ātrumposmiem smagi avarēja igauņu ekipāža, kuras pilots Ains Tepo gāja bojā, un rallijs tika atcelts. SEB Unilīzinga rallija komanda izsaka visdziļāko līdzjūtību bojā gājušā tuviniekiem un draugiem.

Rallijs Latvija 2007 risināsies divas dienas, 6. un 7. oktobrī. Pirmajā rallija dienā tiks aizvadīti seši ātrumposmi – divi Tukuma rajonā, četri Jūrmalas pilsētā – pa diviem Majoros un Jaunķemeros. Svētdien rallijs atsāksies plkst.12 un notiks Madonas pusē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *