Klāt TypeR Party 07 – Baltijas rallijā unikālas sacensības!

Info: Bensonu Sporta klubs

Šodien ar trases dokumentu saņemšanu oficiāli sākas LMT Latvijas čempionāta pēdējais posms, rallijs „Latvija 2007″, kurā iekļautas unikālas, līdz šim Baltijas reģionā neredzētas sacensības – „TypeR Party ‘07″, kurā startēs ekipāžas ar „Honda Civic TypeR” automašīnām.

Ideja par atsevišķa automašīnu vērtējuma iekļaušanu sezonas noslēguma rallijā radās “Honda” pārstāvjiem Baltijā „Honda Baltic” un Latvijas dīlerim „Bensons Auto”, un, pateicoties rallija „Latvija 2007″ organizatoru atsaucībai, šo ideju izdevies realizēt.

„TypeR Party ‘07″ ieskaitē ir iekļautas N3 un A7 klases „Honda Civic TypeR” automašīnas, un organizatori ir saņēmuši 10 dalībnieku pieteikumus – trīs no Somijas, divus no Igaunijas, vienu no Krievijas, un četrus no Latvijas. No pieteiktajām automašīnām septiņas startēs N3 klases ieskaitē, trīs atbilst A7 klases prasībām un startēs kopā ar AL2000 klases braucējiem.

Nopietnākie pretendenti uz galveno balvu – 5000 eiro – ir divi valsts čempioni – šāgada Somijas čempioni N3 klasē Jonass Lindross/Joni Lampinens un šāgada Latvijas čempioni Dans Leščs/Jānis Vīksna. Taču viņiem nopietni jārēķinās arī ar pārējiem braucējiem, īpaši somiem, kuri atzīst, ka uz Latviju ir devušies, balvu fonda vilināti.

„Bensons Honda Racing” ekipāžai Krišjānim Caunem/Vilnim Vitkovskim rallijā ir divkārši plāni – sasniegt pēc iespējas augstāku rezultātu gan Latvijas čempionātā N3 klasē, jo ekipāžai ir izredzes izcīnīt medaļas, gan „TypeR Party ‘07″ ieskaitē.

„Jo tuvāk sezonas noslēgums, jo sīvākas cīņas,” saka Krišjānis Caune. „Var redzēt, ka organizatori ir pielikuši lielas pūles, lai pēdējais šāgada rallijs Latvijā būtu izdevies – gan „TypeR Party”, gan trases ziņā. Apskatoties kartes, šķiet, ka es būšu viens no daudzajiem pilotiem, kuri šajos ceļos nekad nav braukuši. Tas labi, jo visi būsim vienādā situācijā, nebūs kā citās trasēs, kur citi ir braukuši gadiem ilgi, bet mums tā ir pirmā reize.”

Rallijs „Latvija 2007″ risināsies 6.-7. oktobrī. Pirmā rallija diena tiks aizvadīta Tukuma rajonā un Jūrmalā, otrā – Madonas pusē.

„TypeR Party ‘07″ dalībnieku saraksts

Ekipāža

Valsts

Klase

1.

Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis

LAT

N3

2.

Andrejs Jušins/Anastasija Seļivanova

RUS

N3

3.

Atis Veismanis/Renārs Laukgals

LAT

A7

4.

Jarno Kinnunen/Marko Sallinen

FIN

N3

5.

Joonas Lindroos/Jouni Lampinen

FIN

N3

6.

Antti Rintamaki/Rami Suorsa

FIN

N3

7.

Dans Leščs/Jānis Vīksna

LAT

N3

8.

Reiko Lempu/Indrek Jõeäär

EST

N3

9.

Kaspars Brencis/Armands Ziemelis

LAT

A7

10.

Romet Tsirna/Alari Jüriöö

EST

N3

Plašāku informāciju par „TypeR Party ‘07″, kā arī intervijas ar dalībniekiem iespējams atrast „Bensons Auto” mājas lapā sporta sadaļā: www.honda-racing.lv/lat/typer_party

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *