RALLIJS LATVIJA 2007 intriģējošākā sacīkste šogad!

Info: RAMI R-evolution Racing

Ir pienācis laiks izšķirošai cīņai par uzvaru Latvijas Rallija Čempionātā, sezonas pēdējā sacīkstes „LATVIJA 2007.” Tajā piedalīsies arī visas RAMI R-evolution Racing komandas ekipāžas: Egle/Aizkalns, Mežaks/Mežaks un Priednieks/Kirkovalds. Rallijs LATVIJA šogad nebeidz pārsteigt ar jauniem ātrumposmiem un sīvu konkurenci. Ātrumposmi sportistus vedīs gan uz Kurzemi, gan uz Vidzemi. Rallijs „LATVIJA 2007″ ar šo trašu izvietojumu tiešā nozīmē būs atbilstošs savam nosaukumam.

Par prieku daudziem līdzjutējiem, rallijs pulcējis daudz dalībniekus gan no Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un, protams, ka arī spēcīgākās ekipāžas no Latvijas. Zīmīgi, ka 2007. gada sezonās pēdējais rallijs izšķirs daudzu likteņus attiecība uz godalgoto vietu sadalījumu rallija klasēs. Par pirmo N4 grupā cīnīsies pat 5 ekipāžas, kas gan praktiski, gan teorētiski saglabā iespēju būt par čempioniem šajā prestižajā klasē. Starp šīm ekipāžām ir arī sportisti no RAMI R-evolution Racing komandas Aivis Egle un Normunds Aizkalns.

Pirms izšķirošā rallija AivisEgle: „Jāiet uz visu banku. Šeit nebūs ko zaudēt, jo visa gada laikā uzkrātā pieredze būs jāizliek vienā rallijā. Noteikti rēķināmies ar ātrajiem somu braucējiem, bet bez cīņas nepadosimies un brauksim tik ātri, cik vien ātri spēsim. Par mazu priekšrocību uzskatu to, ka esmu no Tukuma puses un rallija pirmās dienas ātrumposmi ļaus man braukt ātrāk un pārliecinošāk.” Ar pirmajiem diviem ātrumposmiem ralliju neuzvarēt, tāpēc noteikti viss izšķirsies Vidzemes pusē.

Ar mērķi atņemt vienu punktu Caune/Barinovs ekipāžai A+ klases ieskaitē uz gaidāmo ralliju dosies RAMI R-evolution Racing ekipāža Priednieks/Kirkovalds.

Mērķis ambiciozs, bet sasniedzams. Ralliju „LATVIJA” mūsu ekipāža ieskaitē veiks pirmo reizi, jo līdz šim šajās sacīkstēs esam piedalījušies tikai kā „nulles” ekipāža. Esam veikuši treniņu sesijas, kas viennozīmīgi ļāva labāk sagatavoties gaidāmajam startam. Noteikti no mūsu ekipāžas var gaidīt atraktīvu sniegumu un sīvu cīņu par sekundēm ar konkurentu ekipāžām” tā Artūrs Priednieks.

RAMI R-evolution Racing komandas otrā ekipāža šoreiz uz starta dosies brālīgā noskaņojumā, jo Matīsam Mežakam blakus sēdēs viņa brālis Miķelis Mežaks. Ekipāža noteikti mēģinās cīnīties par ieskaites punktiem.

Komandu atbalsta: Ramirent, Ramiteh, Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom Technology (iepriekš – MicroLink Latvia), TietoEnator, Telia Latvija, DnB Nord Līzings, PIRELLI (Latakko) u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *