Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis uz goda pjedestāla Siguldā!

Info: “Bensons Honda Racing”
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

„Bensons Honda Racing” rallija komandas ekipāža Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis izcīnījuši godalgotu vietu N3 klases ieskaitē LMT Latvijas čempionāta otrajā posmā, rallijā „Sigulda 2007″, kas laika apstākļu dēļ izrādījās viena no pēdējā laikā smagākajām sacīkstēm.

Pēc 10 ātrumposmiem, kas tika aizvadīti Siguldas, Nītaures, Zaubes un Līgatnes apkārtnē, N3 klases vērtējumā „Bensons Honda Racing” vienīgā ekipāža bija ieguvusi trešo vietu.

„Bija grūti, jo tādus apstākļus līdz šim nebijām pieredzējuši,” atzīstas Krišjānis. „Kad piektdien sākām pierakstīt trasi, ceļa apstākļus varēju raksturot vienā vārdā – šausmas! Atceros, pirms dažiem gadiem rallijs „Sarma” bija līdzīgs, bet šis bija divreiz smagāks.”

Aizvadītajā nedēļā uznākušais atkusnis izkausēja sniegu Siguldas rallija trasē, un vietām ceļi vairāk atgādināja slapju vasaras grants ralliju, savukārt citviet kūstošais sniegs veidoja īpaši viltīgu un smagu ceļa segumu, kas daudziem sportistiem izbojāja gaidīto un līdz tam sasniegto rezultātu.

Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis tieši šo iemeslu dēļ ralliju sāka uzmanīgi, bet stabili, daudz neatpaliekot no labāko trijnieka. Veiksme „Bensons Honda Racing” ekipāžai uzsmaidīja otrajā ātrumposmā, kas izrādījās viens no grūtākajiem vairākiem klašu līderiem, jo ne viena vien ekipāža tieši šajā posmā ieslīdēja kupenās un zaudēja daudzas sekundes. Veicot šo ātrumposmu bez kļūdām, Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis izvirzījās trešajā vietā N3 klases vērtējumā un spēja to noturēt līdz pat finiša estakādei Siguldā.

„Bija skaidrs, ka klases līderus mēs nevaram „noķert”, bet saglabājām stabilu rezultātu un tas beigās atmaksājās,” saka Krišjānis. „Tas arī dod pārliecību, ka savu tempu vēl varam kāpināt. Pagaidām ir sanācis tā, ka nākamajā rallijā uzlabojām savu pozīciju uz augstāku, tad nu Talsos vajadzētu pacīnīties par otro vietu uz goda pjedestāla.”

LMT Latvijas čempionāta pirmajā posmā, rallijā „Sarma” Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis ierindojās ceturtajā vietā.

Otro šīssezonas uzvaru N3 klases vērtējumā Siguldā izcīnīja Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs („LMT Rallija komanda”). Absolūtajā vērtējumā rallijā „Sigulda” uzvarēja Ivars Vasaraudzis/Valdis Spredzis („Skandi Auto rallija komanda”).

LMT Latvijas rallija čempionātā tagad iestājies pavasara pārtraukums un nākamais posms notiks maijā, Talsos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *