Jari Ketomaa – līderis RLV 2007

Info: Lāsma Mentele, RLV preses sekretāre
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šodien Tukuma rajonā un Jūrmalā norisinājās rallija „Latvija 2007″ pirmie seši posmi (PS 1-6). Pēc neoficiāliem rezultātiem kopvērtējumā līderis ir Jari Ketomaa, divkārtējais Somijas čempions, kura ekipāžai ir trešais starta numurs.

Kopvērtējumā otrā vietā, ar 13 sekunžu atstarpi seko Jāņa Vorobjova ekipāža (pirmais starta numurs). Trešo vietu ieņem Anda Neikšāna ekipāža, atpaliekot no J.Varobjova 6,4 sekundes. Ceturtajā vietā ir Māra Neikšāna ekipāža, bet piektajā vietā – Juha Salo, šī gada Somijas vicečempions. Visas minētās ekipāžas startē N4 klasē ar Mitsubishi Evo IX automašīnām.

RLV posmā izšķiras Latvijas čempiona tituls N4 klasē. Šajā klasē startēja 24 ekipāžas. Pašreiz līdera pozīcijas ir J.Ketomaa ekipāžai. Otrajā vietā ir J.Vorobjova ekipāža un trešajā – A.Neikšāna ekipāža.

Vienas piedziņas N3 klasē startēja 12 ekipāžas. Latvijas čempionāta uzvarētāji šajā klasē bija zināmi jau pēc posma Lietuvā, taču RLV posmā izšķirsies otrās un trešās vietas liktenis. Pašreiz līdera pozīcijas ir Jāņa Kārkliņa ekipāžai. Tai ar 3,4 sekunžu starpību seko Joonas Lindroos, Somijas čempions N3 klasē. Kā trešie ar 7 sekunžu intervālu seko ekipāža no Somijas, ko pilotē Jarno Kinnunen.

A + klasē RLV posmā sportisti izcīna Latvijas autorallija čempionāta kausa izcīņas otrās un trešās vietas godalgas. Kopumā šajā klasē startēja 18 ekipāžas. Pirmajā vietā pēc pirmās dienas neoficiāliem sacensību rezultātiem ir Ivara Caune pilotētā ekipāža. Otrajā vietā ar 24 sekunžu atstarpi ir Raimonda Kisiela ekipāža, un aiz tās ar 9 sekunžu atstarpi seko Aleksandra Gorelova ekipāža.

AL 2000 klasē startēja 21 ekipāžas, un arī šajā klasē RLV posmā sportisti izcīna Latvijas čempionāta kausa izcīņas otrās un trešās vietas godalgas. Pēc pirmās dienas neoficiāliem rezultātiem līderi ir Andra Dambja ekipāža. Otrajā vietā ir ar nepilnas 1 sekundes atstarpi Paasi Torma (Somija) ekipāža un tai ar nepilnu 3 sekunžu atstarpi trešajā vietā – Ulda Brieža ekipāža.

Kopumā šodien startēja 75 ekipāžas, no tām 15 ārzemnieku ekipāžas – 8 no Somijas, 3 no Igaunijas, 1 no Lietuvas un 3 no Krievijas.

Rīt, 7.oktobrī RLV 2007 pārcelsies uz Madonu. Starts noteikts plkst. 11:30 Saieta laukumā iepretim pilsētas domes ēkai. Dienas ietvaros interesenti varēs apmeklēt automašīnu servisa parku Sauleskalnā. Savukārt apmēram plkst. 17:20 Madonas centrā, turpat Saieta laukumā rallijs “Latvija 2007” finišēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *