Parex līzings un faktorings atbalsta ralliju Latvija 2007 un piedāvā iepazīties ar ielas sporta auto

Info:Jānis Miķelsons, Parex līzings un faktorings

Šogad papildus rallija Latvija 2007 sacīkšu intrigai rallija ģenerālsponsors SIA „Parex Līzings un faktorings” (PLF) sniedz iespēju pirmo reizi vienkopus apskatīt un iepazīties ar ielas sporta automašīnām. Visi interesenti, apmeklējot PLF uzstādīto stendu Jūrmalā, Jomas ielā, rallija atklāšanas dienā, 6. oktobrī varēs apskatīt kopumā 9 ielas sporta automašīnas – „Citroen C4 Coupe by Loeb”, „Ford Focus ST”, „Mitsubishi Lancer EVO IX”, „Honda Civic Type R”, „Škoda Octavia RS”, „Seat Leon Cupra”, „VW Golf GTI”, „Renault Clio RS” un „Suzuki SX4″.

PLF Vieglo automašīnu līzinga vadītājs Jānis Esta saka: “Par ielu sporta auto stenda dalībniekiem droši var teikt, ka šo marku automašīnas šobrīd un neilgā pagātnē ir dominējušas rallija sacensībās gan pasaulē, gan arī Latvijā. Šo marku automašīnas ir arī Latvijas auto tirgotāju prieks, jo ikviena modeļa lepnumi ir sporta auto, kas pielāgoti ikdienas braukšanai pa ielām,” un piebilst:””Parex Līzings un faktorings” kā vieni no vadošajiem auto finansētājiem Latvijā ir par drošu braukšanu. Tāpēc, demonstrējot ielu sporta automašīnu sniegtās iespējas, aicinām autobraucējus saprast, ka enerģiskai un drošai braukšanai pa Latvijas ceļiem nav nekāda sakara ar sportisku vai pat agresīvu braukšanu, ko varam izbaudīt tam īpaši paredzētās trasēs.”

PLF jau otro gadu atbalsta Latvijas rallija lielāko gada notikumu un kā viens no vadošajiem auto finansētājiem Latvijā iestājas par drošību uz Latvijas ceļiem.

Auto akadēmijas direktors Atis Jansons: „Var tikai skaļi apsveikt un klusītēm apskaust katru, kuram izdevies iegūt skaistu, jaudīgu, sportisku auto. Tas ir kā piepildīts sapnis, žilbinoši un aizraujoši. Taču – lai pēkšņi nepamostos skarbajā realitātē – jāatceras: pat vislabākie auto paši nemāk braukt skaisti un droši. Jo lielāka to jauda, jo vairāk vadītāja meistarības tie prasa. Iespējams, ka Tev tās vēl nav… Jo ātrāki tie, jo vieglāk braucējam kļūt par nožēlojamu un bīstamu bezkauņu. Neviens vieglatlēts nemet šķēpu publiskā parkā, neuzvelk naglenes, lai lēktu pāri rāmu līdzpilsoņu galvām. Autosportisti” diemžēl tā mēdz darīt. Nebojāsim sapni, būsim perfektas tehnikas cienīgi!”

Par AS Parex banka un SIA Parex līzings un faktorings:

Parex banka ir viena no stabili augošām Latvijas komercbankām ar aktīviem vairāk kā 4,2 miljardi EUR.Parex banka saviem klientiem piedāvā integrētus pakalpojumus tādās jomās, kā kreditēšana, maksājumu kartes, līzings, aktīvu pārvaldīšana un vērtspapīru tirdzniecība. Patlaban bankas filiālēs visā Latvijā strādā vairāk kā 2200 cilvēki. Bez tam Parex bankai ir pārstāvniecības, filiāles un meitas uzņēmumi 15 pasaules valstīs, tajā skaitā filiāles Berlīnē, Stokholmā un Tallinā, meitas banka AP Anlage und Privatbank AG Šveicē un Parex Bankas Lietuvā.Parex banka ir vienīgais American Express sadarbības partneris Latvijā un Lietuvā, kam ir tiesības emitēt American Express kredītkartes.Parex bankai ir piešķirti šādi starptautiskie reitingi: Moody’s Investors Service – Baa3 (investment grade), Fitch Ratings – BB+, Capital Intelligence – BBB (investment grade).

SIA Parex līzings un faktorings (PLF) ir Parex bankas meitas sabiedrība, kas kopš 2006.gada 1.marta Latvijas tirgū piedāvā pilnu līzinga pakalpojumus spektru.Parex līzings un faktorings savu darbību Latvijas tirgū pieteica pagājušā gada pavasarī, un pusotra gada laikā pēc kopējā līzinga portfeļa, kompānija jau ir sasniegusi 73,5 milj. LVL apjomu. Šī gada 8 mēnešos jaunā līzinga pārdošana sasniegusi 54,1 milj. LVL. Kompānijas kopējais līzinga objektu skaits 2007.gada otrajā pusē bija 5735. Patlaban PLF klientus apkalpo 40 augsti kvalificēti līzinga speciālisti, kas pieredzi guvuši vadošos amatos citās kompānijās.PLF savus klientus gaida Rīgā, Brīvības gatvē 224, korpuss 5.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *