Autorallijā Kurzeme startēs vairāk kā 60 ekipāžas

Info: Līga Ratniece-Kadeģe, Rallija „Kurzeme 2007″ preses sekretārs

Ir noslēgusies pieteikumu iesniegšana autorallijam „Kurzeme’2007″. Pieteikušies ir visas pašmāju rallija komandas un arī arī daudzi no individulajiem braucējiem. Zem Latvijas karoga rallijā piedalīsies 49 ekipāžas. Pārstāvētas ir arī ārvalstis – būs piecas ekipāžas no Lietuva, četras no Dānija, divas no Krievijas, bet pa vienai no Igaunijas un Somija.

Diemžēl autorallijā piedalīsies tikai viena ekipāža ar WRC automašīnu – pašmāju nenotveramie līderi Ivars Vasaraudzis un Valdis Spredzis – Skandi Auto Rallija Komanda (Mitsubishi Lancer WRC (A8).

Pārsteigumus un interesantus brīžus domājams sagādās Dānijas autosportisti, kas pirmo reizi pieteikuši savu dalību kādā no Latvijas rallija sacensībām un visticamāk tas noticis, jo rallijs „Kurzeme” šogad pirmo reizi ir Ziemeļeiropas zonas autorallija čempionāta posms. Divas no četrām ekipžām trasi mēros ar divām A+ grupas automašīnām – Volvo 240. Būs arī N3 grupas spēkrats Renault clio un AL 2000 grupas auto Opel Manta I 200.

Interesantākās cīņas visticamāk notiks N3 un N4 klasēs, kur paralēli Latvijas ekipāžu sīvajai cīņai par LMT rallija čempionāta punktiem, notiks arī cīņa par vietu uz autoraliija “Kurzeme” uzvarētāju pjedestāla. N3 grupā labu sniegumu sola Somijas sportisti – Jari Jaakkola un Tatu Nukki ar Honda Civic un krievi – Antons Sevastjaņenko un Aleksandrs Sevastjanovs ar Citroen (N2). Savukārt N4 klasē konkurenci sola sagādāt četras lietuviešu ekipāžas – Audrius Višniauskas un Edvinas Pagirskas ar Mitsubishi Lancer EVO 9, Vytautas Švedas un Žilvinas Sakalauskas arī ar Mitsubishi Lancer EVO 9, kas gan pārstāvēs Latviju un Talsu rallija komandu, Ramūnas Čapkauskas un Tomas Šipkauskas(Mitsubishi Lancer EVO 9), Saulius Girdauskas un Paulius Urbonas (Mitsubishi EVO 9). Visai spēcīgi solās būt arī igauņi – Mait Meriloo un Peep Kalaste (Mitsubishi EVO 9).

Rallijs „Kurzeme’2007″ ir LMT Latvijas rallija čempionāta 5. posms, Baltijas rallija kausa posms un šogad pirmo reiz arī Ziemeļeiropas zonas 3. posms. Kopumā rallijam “Kurzeme” savu dalību pieteikušas 64 ekipāžas. Rallija organizatori ir pārliecināti, lai arī lielā intriga un vēl kāda WRC automašīna izpalika, sacensības būs spraigas. Sportisti cīnīsies par sekunžu simtdaļām, līdz ar to arī skatītājiem būs ko redzēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *