Atcelts Igaunijā plānotais Latvijas rallija čempionāta posms

Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Rallija komisijas padome paziņojusi, ka jūnijā Igaunijā plānotais Latvijas rallija čempionāta (LRČ) posms nenotiks.

Sākotnēji bija paredzēts, ka rallijs Veru, Igaunijā norisināsies 19. un 20. jūnijā, un būs LRČ piektais posms. Tomēr tagad zināms, ka šīs sacensības ne vien svītrotas no LRČ kalendāra, bet organizatorisku apsvērumu dēļ nenotiks vispār.

LAF Rallija komisija informē, ka patlaban tiek strādāts pie tā, lai vienotos ar Igaunijas pārstāvjiem par LRČ posma norisi kādā no citām Igaunijas čempionāta sacensībām.

Pašlaik Latvijas čempionātā aizvadīti trīs posmi – “Rally Sarma” un “Rally Liepāja”, kas ietvēra divus no sezonas posmiem. Sākotnēji, pirms Veru rallija atcelšanas, kalendārā bija iekļauti astoņi posmi.

Čempionāta vadībā pēc aizvadītām trim sacīkstēm ir Guntis Lielkājis/Vilnis Miķelsons (LRC1 grupā), igauņi Sīms Plangi/Mareks Sarapū (LRC2) un Ralfs Sirmacis/Artūrs Šimins (LRC3), bet komandu vērtējumā – Ģirta Krūzmaņa vadītā “Sports Racing Technologies”.

Nākamās LRČ sacīkstes gaidāmas jau 16. un 17. maijā, kad risināsies “Rally Talsi”.

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *