Artūrs Himičs: “Avārijā ‘golfs’ tika pilnībā iznīcināts un vairs nebūs izmantojams”

Foto: no Artūra Himiča sociālajiem tīkliem

Rallijā “Sarma 2023” smagu avāriju piedzīvoja Artūra Himiča un Viestura Priedes ekipāža. Negadījumā tika iznīcināta “Volkswagen Golf II” sporta automašīna, ko vairs sacensībās izmantot nevarēs. Pilots arī ar savainojumiem nonācis slimnīcā.

“Diemžēl 2023. gada sezonas pirmais posms mums izvērtās arī kā noslēdzošais šosezon, un leģendārajam golfiņam, viennozīmīgi, kā pēdējais vispār,” stāsta ekipāžas pilots A.Himičs. “Piedod, draudziņ…”

Avārija notika jau sacensību trešajā ātrumposmā, kad ekipāža nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Pēc notikušā pilots ar traumām tika nogādāts slimnīcā, kamēr stūrmanis negadījumā ticis cauri sveikā.

“Vienā no līkumiem sanāca nedaudz netrāpīt trajektorijā, kā rezultātā ar aizmuguri aizķērām kupenu, kas tālāk rezultējās ļoti smagā sadursmē ar koku,” skaidro A.Himičs. “Rezultātā golfs ir pilnībā iznīcināts, pašam arī sanāca ciest. Šobrīd atpūšos Alūksnes slimnīcā ar lauztu muguras skriemeli un dažādiem sasitumiem. Bet viss būs labi, un ir cerība, ka jau pavisam drīz varētu tikt mājās. Par laimi, Viesturs tika cauri sveiks un vesels.”

Rallija, rallijsprinta un minirallija sacensībās A.Himičs ar šo auto startēja vairākus gadus. Pērn arī tika izcīnītas uzaras savā klasē minirallijā “Vecpiebalga”, rallijsprintā “Vecpils” un Lietuvā notikušajā rallijā “Samsonas Rally Utena”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *