Ar ESTLAT rallija biļeti varēs apmeklēt Latvijas WRC un Igaunijas ERC sacīkstes

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Dubultojiet adrenalīnu ar unikālo “ESTLAT” rallija biļeti, ar kuru 2024. gada jūlijā varēsiet apmeklēt gan ERC posmu Rally Estonia, gan WRC posmu Tet Rally Latvia! Šī apvienotā rallija biļete sniegs Jums unikālu iespēju piedzīvot ātrākos abu čempionātu rallijus – ERC Igaunijā un WRC Latvijā, pavadot aizraujošas vasaras brīvdienas abās kaimiņvalstīs! ‍FIA Eiropas rallija čempionāta posms Igaunijā notiks 2024. gada 5.-7. jūlijā, pasaules rallija čempionāta posms Latvijā – 2024. gada 18.-21. jūlijā.

‍Ar šo digitālo biļeti Jūs varat apmeklēt ERC Rally Estonia skatpunktus, bet pirms došanās uz WRC Tet Rally Latvia skatpunktiem, nepieciešams apmeklēt kādu no biļešu maiņas punktiem – uzrādot digitālo biļeti, Jūs saņemsiet aproci, ar kuru varēsiet apmeklēt WRC Tet Rally Latvia skatpunktus. Gan ERC Rally Estonia, gan WRC Tet Rally Latvia rīkotājs lūdz Jums iegādāto biļeti uzglabāt visu pasākuma laiku!

“ESTLAT” apvienotā biļete paredzēta visām rallija dienām, visiem rallija skatpunktiem.

Unikālās biļetes īpašā cena tikai līdz š.g. 31. decembrim – 99 euro!

Vairāk par WRC Tet Rally Latvia biļetēm: https://www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/3932

Detalizētāku informāciju par pasākumiem var atrast mājaslapās www.rallyestonia.com un www.lvrally.com. Ralliju var apmeklēt tikai organizatoru izveidotajās oficiālajās skatītāju zonās, ieeja – tikai ar rallija biļeti Igaunijā un aproci Latvijā. Lai nodrošinātu drošu pasākumu visiem skatītājiem un sacensību dalībniekiem, visus skatītājus lūdzam rūpīgi iepazīties ar drošības noteikumiem. Ja biļeti esat izdrukājis, nelociet tās QR koda daļu un saglabājiet to līdz pasākuma beigām. Biļetes kopēšana un tālākpārdošana ir aizliegta, par biļetes ļaunprātīgu izmantošanu atbild sākotnējais biļetes pircējs.

Lūdzam ņemt vērā rallija sacensību sarīkošanas specifiku, ātrumposmiem notiekot pa lauku un mežu ceļiem, kur ne vienmēr ir iespējams nodrošināt ērtu piekļuvi.

Precīza informācija par biļešu maiņas punktu atrašanās vietām WRC Tet Rally Latvia laikā un to darba laikiem tiks publiskota sacensību oficiālajā interneta mājaslapā www.lvrally.com.

Autosports var būt bīstams! Neskatoties uz to, ka organizators veic visus iespējamos drošības un piesardzības pasākumus, autosportā var notikt neparedzami negadījumi. Apmeklētāji ir pilnībā atbildīgi par sevi un tiem ir jāvērtē, vai viņu drošība sacensību norises vietā nav apdraudēta. Apmeklētājiem ir pienākums ievērot sacensību personāla norādījumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *