Čapakausks kļuvis par Lietuvas rallija čempionu

Pagājušajās brīvdienās Lietuvā tika aizvadīts šīs valsts čempionāta piektais posms “Kauņas rudens 2014”. Par uzvarētāju kļuva Ramūns Čapakausks, kurš tādā veidā priekslaicīgi nodrošināja sev arī Lietuvas čempiona titulu.

Sacensību ietvaros bija jāaizvada septiņi ātrumposmi, kuru kopējais garums sasniedza 102 kilometrus.

Finišā Ramūns Čapakausks, kurš startēja ar “Mitsubishi Lancer Evo IX” automobili, par 10 sekundēm apsteidza tuvāko sekotāju Vitautu Švedu, kurš savukārt brauca ar “Evo X”. Trešo vietu izcīnīja Benedikts Vanags, kurš rallijā piedalījās ar savu jaudīgo WRC klases “Subaru”.

Čapakauskim izdevās labs sacīkšu sākums – uzvaras pirmajos trīs ātrumposmis deva vairāk nekā pusminūtes pārsvaru pār Švedu, kurš pavairāk laika pazaudēja pirmajā “dopā”, bet nākamajos divos ieņēma otro vietu. Atlikušajā sacensību daļā Šveds uzvarēja trijos no četriem ātrumposmiem (vienā atrākais bija Vanags), tomēr ar to bija par maz, lai noķertu Čapakausku.

Piloti no Latvijas šajā rallijā nepiedalījās.

Dalībnieku skaits rallijā “Kauņas rudens 2014” nebija liels – tikai 29 ekipāžas. No tām finišu sasniedza 20.

Lietuvas čempionātā vēl atlicis viens posms.