Aukštaitijas ziemas rallijā startēs Vasaraudža/Krastiņa ekipāža

Foto: ASRT

Vairākas latviešu ekipāžas gatavojas izies uz starta šonedēļ gaidāmajā Lietuvas rallijsprinta čempionāta pirmajā posmā “Winter Rally Aukštaitija”, starp tām arī Ivars Vasaraudzis un Jānis Krastiņš.

Sacensību ietvaros sestdien, 27. janvārī, notiks kopumā astoņi ātrumposmi Zarasi pilsētas apkaimes ceļos. To kopējais garums būs nedaudz virs 55 kilometriem.

Pieteikušās vairāk par 60 ekipāžām, tostarp vairākas no Latvijas. Interesantākais ir pieteikums no vairākkārtējā Latvijas rallija čempiona Ivara Vasaraudža un Jāņa Krastiņa. Šis duets startēs ar “Mitsubishi Lancer Evolution X”, ko citkārt izmanto rallija pilots Iļja Zakmans. Jau vairāk kā desmitgadi Vasaraudzis regulāri vairs nepiedalās sacensībās – iepriekš viņu varēja uz starta 2022. gada rallijsprintā “Latvija” ar “Škoda Fabia SRT Proto”.

Aukštaitijas ziemas rallijā gatavojas startēt arī Alvis Fjodorovs/Uldis Fjodorovs (“Subaru Impreza”), Gatis Ābelītis/Indulis Sloka (“Subaru Impreza”) un Kristaps Lācis/Ivars Lācis (“Volkswagen Golf Mk2”).

No spēcīgākajiem lietuviešu rallistiem dalību apstiprinājuši Roks Steponavičs (“Škoda Fabia R5”), Eugenijs Sladkevičs (“Škoda Fabia N5+”), Giedrjus Firants (“Volkwagen Polo N5”), Aurims Eidžiūns (“Ford Fiesta N5”), Ramūns Čapkausks (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Giedrjus Notkus (“Škoda Fabia R5”). Startēs arī vairākas igauņu komandas, tostarp Egona Kaura ekipāža (“Hyundai VRT”).

Dalībnieku saraksts >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *