Alūksnes rallijam pieteikušās vairākas spēcīgas latviešu ekipāžas

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Pēdējās dienās “Rally Alūksne” dalībnieku sarakstu papildinājušas vairākas ļoti spēcīgas pašmāju ekipāžas, kas varētu iesaistīsies cīņā par uzvaru savas grupas ieskaitē un varbūt arī absolūtajā vērtējumā. Startēt gatavojas tādi piloti kā Jānis Vorobjovs, Emīls Blūms un Edijs Bergmanis.

Šobrīd pieteikto dalībnieku saraksts papildinājies jau līdz vairāk nekā 60 ekipāžām. Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns (“Vorobjovs Racing”) startam pieteikušies ar “Mitsubishi Lancer Evo VIII”. Pirms gada ar šo auto pieredzējušie sportisti Alūksnes ralliju noslēdza piektajā vietā. Trīs reizes Alūksnes rallijā Vorobjovam izdevies uzvarēt – tas bija 2011., 2012. un 2014. gadā, kad šis vēl bija rallijsprints.

Emīls Blūms/Didzis Eglītis (“Samsonas Motorsport”) startēs ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”. Pērn Alūksnē viņi ierindojās otrajā vietā absolūtajā ieskaitē, piekāpjoties tikai Mārtiņa Seska ekipāžai ar “Rally2” auto, un triumfēja Latvijas čempionāta LRČ5 grupā.

Tāpat startam gatavojas Edijs Bergmanis/Ivo Pūķis (“Rallyworkshop”), kuru arī cīņā dosies ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”. Pirms gada šo ralliju ekipāža noslēdza devītajā vietā kopējā vērtējumā.

Visas trīs ekipāžas sacentīsies Latvijas rallija čempionāta LRČ5 grupā. Konkurenci tām sastādīs lietuviešu pilota Ramūna Čapkauska (“Čapkausko Autosportas”) ekipāža, kas arī apstiprinājusi dalību ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”. LRČ5 ieskaitē startēs arī Miks Ķenavs/Gundars Berķis ar “Mitsubishi Lancer Evo VI”. Savukārt jau iepriekš dalību bija pieteikuši Kalvis Blūms/Ralfs Lipstoks (“Rallyworkshop”) ar “Mitsubishi Lancer Evo” un Mārtiņš Ločmelis/Harijs Vējiņš (“Rallyworkshop”) ar “Subaru Impreza STI”.

Dalībnieku pieteikšanās Latvijas un Igaunijas rallja čempionāta pirmajam posmam “Rally Alūksne” turpinās. Reizē šis būs arī Latvijas rallijsprinta čempionāta atklāšanas posms. Sacensības norisināsies 19. un 20. janvārī.

Dalībnieku saraksts >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *