‘Rally Alūksne’ pieteikušās jau vairāk par 40 ekipāžām

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau 19. janvārī ar “Rally Alūksne” tiks dots starts jaunajai Baltijas rallija sezonai, bet šobrīd turpinās pieteikšanās sacensībām. 

Trešdienas, 3. janvāra, rītā apstiprināti pieteikumi no 42 ekipāžām. Desmit no tām ir latviešu komandas. Dalību pieteikuši tādi braucēji kā alūksnieši Zigurds Kalniņš/Renārs Salaks (“BMW Compact”), tāpat Kalvis Blūms/Ralfs Lipstoks (“Mitsubishi Lancer Evo”), Māris Vavilovs/Guntars Miķelsons (“Mitsubishi Lancer Evo X”), Rolands Jaunzems/Ainārs Kalniņš (“BMW”), Andris Spilva/Mārtiņš Krieviņš (“Subaru Impreza”) un citi.

Savukārt no ārvalstu spēcīgākajiem pilotiem jāizceļ Roks Steponavičs (“Škoda Fabia R5”), Martins Samsons (“BMW E46K20”), Eugenijs Sladkevičs (“Škoda Fabia N5+”), Tāvi Nīnemetss (“BMW M3”), Aiko Aigro (“Mitsubishi Lancer Evo X”). Lietuvietis Egidijs Valeiša pirmo reizi startēs ar “Hyundai VRT” auto. Tikmēr turku pilots Kerems Kazazs, kurš jau iepriekš startējis Latvijas rallijos, debitēs pie jaudīgās “Ford Fiesta Rally2” mašīnas stūres.

Sacensības sāksies ar diviem nakts ātrumposmiem piektdien, 19. janvārī, bet sestdien tiks veikti vēl astoņi ātrumposmi, kas vedīs gan pa iepriekš jau iepazītiem, gan sacensībās vēl nebijušiem Alūksnes novada ceļiem. Kopējā sacensību distance, kas veicama ar laika ieskaiti, sastādīs nepilnus 93 kilometrus.

“Rally Alūksne” būs Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu pirmais posms, kā arī LAF atklātās kausa izcīņas rallijsprintā un LAT atklātās kausa izcīņas “Historic” ieskaitē pirmais posms.

Dalībnieku saraksts >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *