Mīke varētu atgriezties pasaules rallija čempionātā kopā ar “Škoda”

Foto: Facebook.com/krismeeke

“Škoda Motorsport” rūpnīcas vadītājs paziņojis, ka šobrīd gatavo augsni jauna līguma parakstīšanai ar Krisu Mīki, kurš jau nākamgad varētu atgriezties pasaules rallija čempionātā, lai cīnītos WRC2 klasē.

Pašlaik Mīke palīdz attīstīt “Škoda” jauno “Rally2” klases mašīnu, kam homologācijas iegūšana plānota uz nākamā gada vidu. Tikmēr “Škoda Motorsport” vadītājs Mihals Hrabāneks atklāj, ka vēlas paplašināt sadarbību ar britu sportistu, kā rezultātā Mīke nākamgad startētu pasaules rallija čempionātā WRC2 klasē.

“Būtu interesanti redzēt viņu čempionātā pie “Škoda Fabia Rally2″ mašīnas stūres,” saka Hrabāneks. “Mēs jau kādu laiku strādājam kopā. Esam ļoti apmierināti ar viņu un to, kā viss notiek. Šobrīd veicam testus un attīstām jauno mašīnu, bet vēl neesam runājuši par sacensībām.

“Škoda Motorsport” šobrīd vairs nepiedalās pasaules čempionātā ar savu rūpnīcas komandu, bet, piemēram, šogad sniedza atbalstu klientu komandai “Toksport”, kuras sastāvā par WRC2 čempionu kļuva norvēģis Andreass Mikelsens. Hrabāneks apstiprina, ka arī Mīke pasaules čempionātā startētu kādā no komandām, ar ko rūpnīcai būs sadarbība nākamajā sezonā.

Pasaules rallija čempionātā Mīke nav piedalījies kopš 2019. gada sezonas beigām, kad tika šķirta sadarbība ar “Toyota Gazoo Racing” komandu. Kopš tā laika viņš startējis tikai dažās starptautiska mēroga sacīkstēs, ieskaitot pērnā gada ralliju “Legend Boucles à Bastogne” ar vēsturisko “Ford Escort RS 1800 MKII”, kur tika gūta uzvara, un šī gada Tuvo Austrumu čempionāta posmu “Manateq Qatar International Rally”, kur viņš piedalījās ar latviešu komandas “Sports Racing Technologies” sagatavotu “Škoda Fabia R5”, bet līdz finišam netika.

Izmantotie resursi:
www.wrc.com