Latvijas rallija čempionāts pēc 14 gadiem atgriežas Cēsīs

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Pēc 14 gadu pārtraukuma, 5. un 6. augustā, Cēsu novada ceļus pieskandinās motoru rūkoņa, lai atgrieztos viens no leģendārākajiem sporta pasākumiem – rallijs “Cēsis”. Šis posms priecēs gan cēsiniekus, gan pilsētas viesus, kā arī atmodinās nostaļģijas pilnas izjūtas rallija entuziastos.

“14 gadi, tieši tik liela pauze bija nepieciešama, lai Latvijas rallija čempionāts atgrieztos Cēsīs,” stāsta pasākuma organizators Māris Millers. “Ātrumposmu programmā paredzēti gan labākie klasikas gabali, kā “Kārļi”, gan interesanti jaunumi skatītājiem un sportistiem.”

Gandarījumu par rallija “Cēsis” atgriešanos pauž arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs: “Prieks, ka rallijs atgriežas Cēsīs! Rallijs ir ne tikai pasākums ar kuplu dalībnieku un apmeklētāju skaitu, bet tas ir arī pasākums, kas nāks par labu vietējiem uzņēmējiem un novada ekonomikā ienesīs lielus līdzekļus.”

Augusta sākumā Cēsu novada ceļi un unikālie ātrumposmi pulcēs vietējos sportistus, kuri cīnīsies Latvijas rallija čempionāta, rallijsprinta un vēsturisko auto ieskaitēs. Rallija “Cēsis” ceremoniālais starts plānots piektdien, 5. augustā.

Izmantotie resursi:
www.facebook.com/RallyCesis