Latviešu ekipāžas startēs Visaginas rallijā

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Vairākas latviešu ekipāžas šajā nedēļas nogalē Lietuvā piedalīsies “Rally Cup Visaginas” sacensībās.

Rallijs norisināsies sestdien, 7. maijā, Lietuvas ziemeļaustrumos esošās Visaginas pilsētas apkaimē, sportistiem mērojot astoņus grants ātrumposmus. To kopējais garums sastādīs 56.4 km, bet kopā ar pārbraucieniem veicamā distance būs 235.2 km. Cīņas par godalgām notiks piecās ieskaites grupās – AWD+, AWD, 2WD+, 2WD un HISTORIC.

Ātrumposmu programma >>

Savu dalību šim rallijam pieteikuši Edgars Balodis/Maksims Juzikevičs (“Mitsubishi Lancer Evo III”) un Jānis Sala/Jānis Bruzinskis (“Audi 90 quattro”), kas sacentīsies AWD ieskaitē, kā arī Aleksandrs Jakovļevs/Valerijs Maslovs (“Honda Civic Type R”), kuri startēs 2WD vērtējumā. Baloža ekipāža 3. starta numurs.

Kopumā startēs 45 ekipāžas. No spēcīgākajiem lietuviešu pilotiem, kas būs uz starta, jāizceļ Dominiks Butvils (“Škoda Fabia R5”), Mindaugs Varža (“Subaru Impreza STI”), Jonass Sluckus (“Škoda Fabia R5”), Giedrjus Firants (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), Giedrjus Notkus (“BMW 325”), Marjus Vegele (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Dovils Čiutele (“Lada 2105 VFTS”). Startēs arī trīskārtējais Ukrainas čempions Oleksandrs Saļuks (“Mitsubishi Lancer Evo IX”).

Dalībnieku saraksts >>

Šobrīd Visaginas rallijs nav Lietuvas čempionāta posms, taču organizatoru mērķis ir panākt, lai šīs sacīkstes nākotnē tiktu iekļautas kalendārā.