Mārtiņš Sesks pieteicies Somijas rallija čempionāta posmam

Foto: Miguel Castro

\Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža nepiedalīsies Eiropas rallija čempionāta posmā Kanāriju salās, kā tika sākotnēji plānots, bet tā vietā startēs Somijas čempionāta ceturtajā posmā.

“Länsirannikon Ralli” jau 13. un 14. maijā norisināsies Somijas dienvidrietumos, Turku pilsētas apkaimē. Pirmajā rallija dienā gaidāmi divi pilsētas asfalta ātrumposmi, bet lielā cīņa notiks otrajā dienā pa grants ceļiem. Kopumā ātrumposmos veicamā distance sastādīs 105.6 km.

Mārtiņš Sesks sacensībās startēs ar lietuviešu komandas “Proracing Rally Team” automašīnu “Skoda Fabia Rally2-Kit”, ko izmantoja jau rallijā “Sarma” un pēc tam abos pirmajos Eiropas čempionāta posmos, gan Fafes, gan Azoru rallijā gūstot uzvaru “ERC Open” ieskaitē. Somijā Sesks/Francis pārstāvēs SM2 klasi.

No spēcīgākajām somu ekipāžām, kas šajā rallijā cīnīsies par vadošajām vietām absolūtajā vērtējumā, pieteikušies tādi piloti kā Tēmu Asunmā, Miko Heikile, Emils Lindholms, Aleksi Rojhkio, Juha Salo un citi. Startēs arī igaunis Egons Kaurs, kurš pašlaik, pēc trim posmiem, ir vicelīderis SM1 klasē, zaudējot tikai Lindholmam.

“Länsirannikon Ralli” dalībnieku saraksts >>

Otrdien publicētajā Eiropas čempionāta trešā posma “Rally Islas Canarias” dalībnieku sarakstā ir 97 ekipāžas. Pēc pirmo divu posmu izlaišanas atgriezies Nils Solanss, tāpat startēs Efrēns Larena, Alberto Batistolli, Simons Vāgners, Simone Tempestini, Havjērs Pardo, Simone Kampedelli, Norberts Hercigs, Žoans Bonato un citi.

Kanāriju rallijs notiks no 12. līdz 14. maijam pa asfalta ceļiem. Kopumā plānoti 13 ātrumposmi, ar kopgarumu 194 km.

“Rally Islas Canarias” dalībnieku saraksts >>