Trofi reidu sezonā atklāta

Info: LAFTrofi reidu komisija

Šajās brīvdienās Madonas apkaimē risinājās Latvijas atklātā trofi reidu čempionāta 1. Posma sacensības „Jeep raid 2009″. Sacensībās uz starta stājās vairāk kā 50 tehnikas vienības četrās automašīnu klasēs, kā arī kvadriciklu ieskaites grupā.

Par uzvarētāju standarta automašīnām vistuvākajā klasē TR1, kļuva Inta Freiberga/Mārtiņa Beķera/Igora Kavecka ekipāža, aiz sevis atstājot Nikolaju Boicovu/Pjotru Mirski un viesus no Igaunijas Arto Kunapas/Gunnar Obolenski/Kairi Heinaru-Kunapas, Open klases ieskaitē uzvaru guva Ivars Rozea ar stūrmani Agri Kosīti, bet bez ceļa monstru – TR3 klasē visu nepārspēts palika veterāna Ivana Bergmaņa vadītais auto ar stūrmaņiem Sergeju Treļūdovu un Nikolaju Majestroviču, savukārt otro vietu sīvā cīņā izcīnīja ekipāža no Igaunijas pilota Romāna Allikas vadībā, bet trešā vieta vēl vienai bezceļa sacensībās labi pazīstamai ekipāžai Edvīnam Vansovičam/Andrim Balodim. Savukārt kvadriciklu ieskaitē uzvara Raitim Rauzam / Gintam Ozoliņam. Paralēli Trofi reidu čempionātam norisinājās arī Tūrisma kausa izcīņas pirmā posma sacensības, kurās ekipāžas startē komandās pa divām automašīnām arī šajā sacensībā uzvaru guva bezceļā rūdītu meistaru komanda Andris Užulis/ Vineta Užule /Artūrs Melnis / Solvita Melne un Esmeralda Freiberga / Sindija Beķere / Guna Freiberga / Valdis Liepiņš.

Latvijas trofi-reidu čempionāta nākamais posms, kas vienlaicīgi būs arī Trofi reidu NEZ kausa pirmais posms šogad, jau pēc mēneša 24-26 aprīlī Lietuvā, plašāka informācija www.mazozoli.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *