Iesildīšanās posms pirms Baltijas Kausa izcīņas

Info: www.latrc.lv
Foto: www.autopilots.lv

Šo svētdien, 15. jūlijā, RTPOWER.EU ielūdz visus radio vadāmo modeļu, kā arī pārējos autosporta interesentus uz jaunās OFFROAD trases atklāšanas sacensībām “Baltic Cup-warm up race”, Turaidā.

Jaunā trase „RTPOWER” ir izvietota pie „Arāju” mājām, Krimuldas pagastā, tās garums sastāda aptuveni 320m un platums vidēji ir 4-5m. Trases konfigurācija ir atšķirīga no citām Latvijā sastopamajām trasēm, tādēļ tieši šajās sacensībās varēs izpausties katra individuālā pilota prasmes un iemaņas.

Sacensības norisināsies trijās klasēs – 1/8 bagijiem, 1/5 bagijiem, un brīvajā klasē. Brīvajā klasē var piedalīties ikviens braukt gribētājs, kura īpašumā ir 1/10 vai 1/8 „offroad” modelis, neatkarīgi no piedziņas, svara izmēra vai motora tipa. Tādejādi, par sacensību dalībnieku var kļūt sportists, kuram ir atbilstoša tehnika, kas ir iepazinies ar iekšējiem kārtības noteikumiem un nolikumu. Sacensības ir atvērtas un netiek ieskaitītas Latvijas Čempionātā, tāpēc nav vajadzīgas LAF vai citas licences.

Dalībnieku reģistrācija notiks 15.07.2007 no plkst. 10:00 līdz 11:00.
Pirmie kvalifikācijas braucieni sāksies plkst. 11:30

Turpmākā sacensību norise pēc sacensību plāna atkarībā no dalībnieku skaita tiek paziņota sapulcē plkst. 11.00 pēc reģistrācijas beigām.

Dalības maksa pieaugušajiem LVL5, jauniešiem līdz 17 gadu vecumam LVL1.

Sīkāka informācija par norises vietu internetā: www.rtpower.eu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *