R.V.M. sacensību ceturtais posms Turaidā

2009 gada 18. jūlijā norisināsies RTPower RC / VARTA Energy organizētais Ceturtais posms „offroad” sacensībās LATVIJAS AMATIERU KAUSS 2009, kurās spēkiem mērosies Latvijas, Igaunijas labākie braucēji.

Sacensības notiks trijās klasēs: 1/8 klases bagijiem, 1/6 Open (pilnpiedziņas un aizmugures piedziņas modeļiem) un 1/8 Open klases modeļiem.

Sacensības norisināsies RTPower R/C trasē, kura atrodas Siguldas pusē, Turaidā ”Arājos”, apmēram 4 km no Turaidas muzejrezervāta. Šajā gadā, trases garums ir 405 metri, platums 4.5-5 metri, segums smilšmāls. Trase ir viena no interesantākajām Baltijā, tā ir ātra un tanī pašā laikā sarežģīta un izveidotie 8 dažāda veida tramplīni sacensības padarīs ļoti azartiskas un spraigas.

Sacensībās drīkstēs piedalīties jebkura persona, nav nepieciešamas speciālas licences vai atļaujas.

Treniņi sāksies 8:30 no rīta, kvalifikācijas braucieni sāksies 10:00. Skatītājiem skatāmākā daļa – pusfināli un fināli sāksies ap 15:00.(Līdz tam aicinām apmeklēt Latvijas apmeklētāko muzeju-Turaidas muzejrezervātu un Gaujas senleju, un protams arī pavizināties ar Siguldas vagoniņu).

Trasē būs pieejama sabiedriskā ēdināšana.

Sīkāka informācija par trases atrašanās vietu – www.rcinfo.lv/?id=42
Sīkāka informācija par reģistrētiem braucējiem – www.rcinfo.lv/?id=reg&f=list_entries&r_id=96
Runājam par R.V.M. – www.rtpower.eu/forums/index.php

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *