Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāts turpinās Vilkiču trasē

Foto: Rallycross.lv

Lietuvā, Vilkiču trasē svētdien turpināsies Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāts. Ceturtajam posmam vairāk nekā 70 dalībnieku, sastāvi klasēs atšķiras no šosezon iepriekš pieredzētā.

Iepriekš Autocross.lv rakstīja, ka Xtreme klase šā gada rallijkrosā nepiedāvā to dalībnieku skaitu un izrādi, kas iepriecinātu līdzjutējus. Kā uz burvju mājiena klase Vilkiču posmam guvusi labu uzrāvienu – septiņi pieteikumi. Uz starta regulārie sezonas braucēji Elvijs Zaķītis, Tēts Vare un Bruno Blumbergs. Taču papildinājums ir vairāk nekā spožs – Ronalds Baldiņš ar starptautisko pieredzi, Latvijas autokrosa čempionāta medaļnieks un viens no titula favorītiem Roberts Rumbenieks, viens no autokrosa Junior Xtreme līderiem, rallijkrosa Biržu posma uzvarētājs Mats Zavarskis un pērn BMW RX3000 klasē spilgti startējušais Ralfs Igaveņš. Lūk, tik intriģējošam ir jābūt klases sastāvam!

Līdzīgs stāsts ar Supercar klasi, kurai, pēc visa spriežot, ir kupla dalībnieku skaita potenciāls, taču līdz šim nebija izdevies to realizēt. Vilkičiem deviņi pieteikumi, kas rallijkrosa valodā nozīmē – pilns starta laukums! Bez regulārajiem sezonas braucējiem jāatzīmē, ka klasei pievienosies mājinieks Vitauts Valukonis, cīņā dosies tikai pirmajā posmā Rīgā startējušais Edvards Egle, ar pilnpiedziņas auto rallijkrosā koķetēs Arnis Odiņš. Viņa pirmais eksperiments pērn sezonas vidū nebija veiksmīgs, šogad Arnim jauns sākums.

Turpina sajūsmināt Yaris Cup jauniešu klase, kas ir ceļā uz jaunu dalībnieku skaita rekordu – 15 pieteikumu.

Pārējās klasēs braucēju skaits līdzīgs līdzšinējam, ar lielākām vai mazākām niansēm dalībnieku sastāvos. Lietuvā būs labs rallijkrosa posma sastāvs.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *