Ziemas folkreisa sezona turpinās ar dubultposmu Ludzā

Tā nevarēs, ka ziema diktēs noteikumus folkreisa un autokrosa braucējiem! Nedēļas nogalē Ludzā, Makašānu trasē folkreisa un autokrosa Ziemas kausa otrais un trešais posms!

Ziemas kausa formālai notikšanai nepieciešams aizvadīt vismaz trīs posmus. Šobrīd noticis viens – Aizkrauklē. Vai šoziem sanāktu vēl divi, grūti prognozēt, taču skaidrs, ka šonedēļ pēc nedēļas vidus -20 grādu sala Ludzas trase būs sadarbspējīga. Saliekot šo visu kopā laiks ekstrēmam divu dienu pasākumam!

Tātad sestdien otrais posms, svētdien trešais posms. Folkreisā automašīnu pirkšana abu dienu beigās, kā pēc katra posma pienākas. Jā, tas rada stratēģiskas bažas, sevišķi līderiem, tomēr šī prāta spēle būs katram jāmēģina atrisināt pašam.

Versija, ka pēc sestdienas cīņām mašīnas nevajadzētu tirgot, lai svētdienai paliek opcijas startēt, nedarbojas. Ja pieļautu posmu bez pirkšanas, mašīnas daļā gadījumu kļūtu stipri sportiskas, kā to pierādījuši gadījumi vēsturē.

Par autokrosa klašu riepām – gala lēmums ceturtdien, kad būs redzams, kādi panākumi bijuši trešdienas lielajam salam. Pagaidām organizatori tendējas uz krosa klasēm bez radzēm, tomēr var tikt pieņemts arī cits lēmums.

Pieteikšanās nedēļas nogalei Ludzā tiks uzsāka pirmdienas pēcpusdienā www.folkreiss.lv vietnē. Klases: Folkreiss, Folkreiss 4WD, Autokross, Autokross 4WD. Sportistiem un komandām jāapsver veidi, kā praksē savienot abus posmus – viesu nami, viesnīcas, mājup braukšana…

Sportistiem aicinājums šādu formātu uztvert, pirmkārt, kā interesantu piedzīvojumu, un nekreņķēties par lietām, kas atšķiras no ikdienišķām folkreisa un autokrosa sacensībām! No otras puses – uzvara vai citi panākumi šāda formāta seriālā būs spilgts notikums uzvarētāja karjerā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *