Pilskalnu un Brenguļu ziemas folkreisa posmi tiek atcelti

Foto: Olafs Ezertēvs

Laika apstākļu dēļ atceltas folkreisa un autokrosa Ziemas kausa sacensības gan Pilskalnos, gan nākamnedēļ Brenguļos. Tajā pašā laikā Ziemas kauss vēl netiek pasludināts par noslēgtu.

Sestdienas sacīkste Pilskalnos jau bija praktiski sagatavota, taču laika prognozes, kas sola ne tikai atkusni, bet arī milzīgus nokrišņus piektdien un sestdien, un pat vētras elementus, neļauj garantēt sacīkstes kvalitatīvu norisi. Savukārt nākamās nedēļas Brenguļu sacīkstei nav iespējams sagatavot atbilstošu trases segumu, jo atkušņu dēļ nav iespējams izlīdzināt neģēļu trasē iedzītās risas. Arī laika apstākļi nesola stabilu salu.

Tātad abi paredzētie posmi atcelti. Lai Ziemas kauss būtu uzskatāms par notikušu, nepieciešams aizvadīt vismaz trīs sacensības. Seriāla nolikums paredz, ka Ziemas kausa norise iespējama laikā līdz 26. martam. Tas nozīmē, ka ziemas otrā viļņa gadījumā var tikt izziņoti trūkstošie posmi. Lai gan scenārijs šķiet maz ticams, šī iespēja tiek saglabāta.

Paldies visiem organizatoriem, kuri šoziem līdz šim centušies iepriecināt līdzjutējus un sportistus ar sacensībām! Gaidām stabilu ziemu!

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *