Čempions Kristofersons gatavojas izlaist “World RX” pirmo posmu

13/04/2021 |

Foto: World RX Media

Pasaules rallijkrosa čempionāta panākumiem bagātākais pilots Johans Kristofersons šaubās, vai radīs iespēju piedalīties gaidāmās sezonas pirmajā posmā, kas krietni iedragātu viņa izredzes uz titulu.

Zviedru sportists ir sasniedzis vairāk par citiem braucējiem “World RX” vēsturē – 61 aizvadītā posma laikā viņš uzvarējis 23 reizes un trīs reizes kļuvis par pasaules čempionu – 2017., 2018. un 2020. gadā. Savā karjerā Kristofersons izlaidis tikai vienu sezonu, kad, pēc “Volkswagen” un PSRX aiziešanas, neizgāja uz starta 2019. gada posmos.

Tagad 32 gadus vecais sportists atzīst, ka viņa izredzes būt uz starta 12. un 13. jūnijā plānotajā gaidāmās sezonas pirmajā posmā Norvēģijā izskatās vājas.

“Šobrīd viss izskatās slikti, bet tad jau redzēsim,” saka Kristofersons. “Viss varētu nokārtoties, ja man īstajā brīdī būtu īstā komanda un īstā mašīna, bet, ja es nejutīšos simtprocentīgi komfortabli, drīzāk šo posmu izlaidīšu. Man nav, ko pierādīt, ja vien neesmu tādā pozīcijā, ka varu uzvarēt.”

Krisfersons pagājušajā nedēļā piedalījās jaunā elektrisko rallijreida mašīnu seriāla “Extreme E” pirmajā posmā Saūda Arābijā, kur izcīnīja uzvaru. Viņš pārstāvēja 2016. gada F1 pasaules čempiona Niko Rosberga komandu “Rosberg X Racing”, startējot pārī ar Molliju Teilori. Šogad pilots startēja arī pasaules rallija čempionāta ziemas posmā Somijā, kur finišēja desmitais WRC3 ieskaitē.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool