Aigars Zviedris: “Sajūta pēc sacensībām Beļģijā ir reti pretīga”

13/04/2021 |

Foto: Facebook.com/aigars.zviedris

Nedēļas nogalē Beļģijā, Genkas kartinga trasē tika aizvadīts “Rotax Max Euro Trophy” seriāla pirmais posms, kurā startēja vairāki sportisti no Latvijas. Valtera Zviedra tēvs un menedžeris Aigars Zviedris atzīst, ka sacensību organizatori pret daļu no braucējiem šoreiz bija rīkojušies negodprātīgi.

DD2 klases pirmajā finālā Valters Zviedris starp 36 sportistiem ierindojās 22. vietā, bet otrajā finālā izstājās. Labāko sniegumu no mūsējiem parādīja Krists Ziders, kuram 14. un 23. vieta, kamēr Matīss Maļinovskis šīs klases finālos bija 26. un 22. vietā. “Juniors” klasē tikmēr uz starta izgāja jaunais latviešu talants Tomašs Stolcermanis, kurš finālos cīnījās pret 30 citu valstu braucējiem. Viņam finišā 14. un 15. rezultāts.

Rezultāti >>

“Esam ļoti vīlušies šo sacensību organizatoros, kuri pus parkam bija iedalījuši, iespējams, pagājušā gada lietus riepas,” stāsta Valtera tēvs un menedžeris Aigars Zviedris. “Ar savām tās pašas markas šogad pirktām riepām rīta treniņos pēc ātruma bijām ap piekto, desmito vietu, bet, uzliekot oficiālās sacensībām reģistrētās riepas, nevarējām pa trasi vairs īsti trāpīt. Sajūta reti pretīga – pat neatceros, kad vēl 40 autosportā pavadītajos gados pēc sacensībām esmu juties tik dusmīgs par sacensību organizatoru negodprātīgo rīcību. Tā var sabojāt vēlmi turpmāk startēt šajā “Euro Trophy” seriālā.”

Čempionāta otrais posms notiks no 28. līdz 30. maijam Itālijā, Adrijas trasē, bet kopumā šosezon “Rotax Max Euro Trophy” ietvaros paredzētas četras sacīkstes, no kurām pēdējās divas risināsies Vācijā – jūlijā Milzenē un septembrī Vakersdorfā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool