Šlēgelmilhs turpina cīņu F3 Euroseries

Info: LAF preses dienests
Foto: www.s-racing.lv

Haralds Šlēgelmilhs jau devies uz Itāliju, kur šajā nedēļas nogalē Mugello trasē risināsies prestižā sacensību seriāla F3 Euroseries 9. un 10. posms. Jāatzīmē, ka šajā trasē līdz šim vēl nav risinājies neviens no F3 Euroseries posmiem iepriekšējos gados, tāpēc cīņa solās būt grūti prognozējama.

Piektdien, 13.jūlijā, plkst. 9.30 pēc Itālijas laika Haralds Šlēgelmilhs sāks treniņbraucienus, lai plkst.13.15 piedalītos kvalifikācijas braucienos, kas kuri noteiks starta vietu kārtību sacensībās. 9.posms risināsies sestdien, 14.jūlijā, un tā sākums plkst. 12.35 pēc vietējā laika.F3 Euroseries 10.posma sacensības notiks svētdien turpat Mugello trasē, sākums plkst.13.05 pēc vietējā laika.

Jāatzīmē, ka līdz šim Mugello trasē, kuras garums ir 5,245 kilometri, nav risinājies neviens no F3 Euroseries sacensību posmiem, tāpēc šie sacensību posmi būs jauna pieredze ne tikai dalībniekiem, bet arī sacensību rīkotājiem.

F3 Euroseries šīs sezonas līderis vēl joprojām ir šveicietis Sebastiens Buemi (Sebastien Buemi; 42 punkti), no kura tikai par trīs punktiem atpaliek francūzis Romēns Grosžans (Romain Grosjean; 39 punkti). Trešo pozīciju šobrīd ieņem Lielbritānijas pārstāvis Džeimss Džeiks (James Jakes; 25 punkti), kurš kļuva par 8.posma uzvarētāju. Haralda Šlēgelmilha šīs sezonas labākais rezultāts ir 9.vieta, kuru Haralds izcīnīja Norisringas trasē Vācijā.

Sekot braucienu rezultātiem tiešsaistē, kā arī iegūt informāciju par TV pārraižu laikiem var F3 Euroseries interneta vietnē www.f3euroseries.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *