Šlēgelmilhs aizvada spraigas sacīkstes Itālijā

Info: LAF preses dienests
Foto: www.f3euroseries.com

Šajā nedēļas nogalē Mudžello (Mugello) trasē Itālijā norisinājās F3 Euroseries devītais un desmitais posms. Haralds Šlēgelmilhs izcīnīja attiecīgi 16. un 13.vietu, bet viņa jaunais komandas biedrs no Lielbritānijas Evans Henkijs (Euan Hankey) – 19. un 16.vietu. Neskatoties uz zemajiem rezultātiem finiša tabulā, svarīgi, ka no braukšanas aspekta Haralds aizvadīja savu labāko sacensību nedēļas nogali šajā sezonā.

Jau pirmajos brīvajos treniņos, kas norisinājās ceturtdien, Haralds uzrādīja devīto ātrāko laiku, kas viesa cerības iegūt labu pozīciju kvalifikācijā. Tomēr kvalifikācijas braucienos, kas norisinājās piektdien, 13.jūlijā, Haralds izcīnīja samērā zemo 18.starta pozīciju, no līdera atpaliekot par 1,784 sekundēm. Šoreiz par iemeslu kalpoja nevis kāda kļūda braukšanā, bet gan komandas „mēģinājums” uzlabot regulējumus, kas deva pretējo efektu.F3 Euroseries 9.posma sacensības, kas norisinājās sestdien, sākās ar avāriju, kā rezultātā Haraldam nācās apstāties un uzsākt pakaļdzīšanos no pašām peletona beigām. Neskatoties uz šiem apstākļiem, Haraldam izdevās aizcīnīties līdz 16. pozīcijai. HS Technik otrais pilots, Lielbritānijas pārstāvis Evans Henkijs (Euan Hankey), kuram šīs bija sezonas pirmās sacensības, braucienu noslēdza 19.vietā.

F3 Euroseries 10.posmā, kas norisinājās jau svētdien, 15.jūlijā, turpat Mudžello trasē, Haraldam izdevās parādīt savu talantu no labākās puses. Startējot no 16.vietas, Haralds bija apdzinis piecus konkurentus un četrus apļus pirms finiša atradās 10.vietā, atpaliekot no trešās vietas tikai par 5 sekundēm. Tomēr, apdzenot 9.vietā braucošo Sindiju Alemanu (Cyndie Allemann), Šveices pilote izraisīja sadursmi ar Haraldu, kas atmeta viņu uz 14. vietu. Par šo manevru šveiciete vēlāk tika sodīta. Neskatoties uz šādu pavērsienu, Haralds īsi pirms brauciena beigām atrada iespēju apdzīt jauno Vācijas talantu Niko Hulkenbergu (Niko Hulkenberg) un finišēt 13. vietā, no posma uzvarētāja francūža Franka Mailo (Frank Mailleux) atpaliekot vien par 32,176 sekundēm. Haralda komandas biedrs Henkijs 10.posmā sasniedza Haralda iepriekšējās dienas rezultātu, izcīnot 16.vietu. Neskatoties uz zemajām vietām finišā, Haralds vēlreiz apliecināja savu talantu. Paredzams, ka pirmie punkti šajā prestižajā formulu seriālā sekos visai drīz.

Pēc F3 Euroseries sacensību posmiem Itālijā par sezonas līderi ir kļuvis francūzis Romēns Grosžans (Romain Grosjean; 55 punkti), no kura līdzšinējais sacensību līderis šveicietis Sebastiens Buemi (Sebastien Buemi; 50 punkti) atpaliek par pieciem punktiem. Trešajā vietā šobrīd ierindojas japānis Kamui Kobajaši (Kamui Kobayashi; 33 punkti).

F3 Euroseries 10. un 11.posms notiks pēc divām nedēļām – 27. – 29. jūlijs – Zandvorta (Zandvoort) trasē Nīderlandē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *