Mareks Štolcermanis atkal Nordshleifē

Info: Dāvis Šteinerts
Foto: Leipert Motorsport

Kārtējās Vācijas „Ford Fiesta Cup” sērijas sacīkstes aizvadījis Mareks Štolcermanis. Šoreiz bija tikai viens brauciens, toties 24,4 kilometrus garajā Nirburgringas „Nordschleife” trasē un šīs sacīkstes, kopā ar Vācija F3, kalpoja kā piedeva slavenajām 24 stundu braucienam. Tātad var teikt, ka mūsu sportista braukšanu vēroja vairāk kā 200 tūkstošu autosporta fanu.

Kvalifikācijā Mareks uzrādīja otro rezultātu uzreiz aiz divkārtējā „Ford Fiesta Cup” čempiona Ralfa Martina. No starta Mareks izrāvās pirmais, taču vācietis, kurš „Nordschleifi” pazīst daudz labāk, tika viņam garām. Tā abi atrāvās no pārējiem par kādiem 40 metriem un tad priekšā braucošais vācietis sāka „segties”, lai Mareks netiktu garām. Tā abi palika lēnāki un trešajā vietā braucošais abus panāca. Kādā no trases posmiem viņš centās apdzīt Mareku un izsita viņu no trases. Tā Mareks atkrita uz ceturto vietu, pēc tam sekoja vēl viena sadursme un uzsākot pēdējo apli Mareks bija tikai septītais. Tomēr finišā viņš bija trešais, septiņas sekundes zaudējot uzvarētājam Ralfam Martinam.

Brauciena ilgums „Fiestām” bija 45 minūtes un tajā laikā sportisti garo trasi veica četras reizes. Interesanti, ka pēc trim braucieniem Mareks kopvērtējumā ieņem trešo vietu. Viņa pārstāvētās „Team rhino’s Leipert” komandas šefs Ingo Leiperts, kā arī daudzi Vācijas autosporta pārstāvji ir pārsteigti par nepazīstamā latvieša sniegumu sacīkstēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *