Haralds Šlēgelmihs – sacīkstes bija grūta

Info: Dāvis Šteinerts
Foto: HS Technik

Kā jau tika ziņots – kārtējā „F3 Euroseries” sacīkšu posmā Anglijas Brandshetčā, Haralds Šlēgelmilhs izcīnīja attiecīgi divpadsmito un vienpadsmito vietu.

„Sāksim ar to, ka manā skatījumā šai trasē tāda līmeņa sacīkstes nedrīkst organizēt! Trase ir pārāk īsa un apdzīt nebija vispār nekur. Garām varēja tikt tikai tad, ja priekšā braucošais pieļauj kļūdu. Visā visumā trase bija diezgan interesanta, it sevišķi pirmais līkums,” stāsta Haralds, kurš atgriezies no sacīkstēm uzreiz devās uz skolu kārtot eksāmenu.

„Kvalifikācija izdevās diezgan laba. Diemžēl ātrākajā aplī, pēdējā līkumā izdarīju mazu kļūdu kas man maksāja vienu sekundes desmitdaļu. Tieši šī viena sekundes desmitdaļa būtu kādas četras vietas augstākas kvalifikācijā. Kvalifikācijas rezultāti parādīja cik sīva cīņa gaidāma sacīkstēs. Man līdz pirmajai vietai pietrūka 0,3 sekundes. Protams, varēja labāk.” Te gan jāsaka, ka šveicietis Sebastjans Buemi bija tas, kurš izjauca Haralda ātrāko apli. Pēdējā trases sektorā Haralds pat bija ātrākais no visiem.

„Pirmajās sacīkstēs starts izdevās ļoti slikts. Arī braucienā pastiprinājās problēmas ar formulas priekšu. Ar jaunām riepām kvalifikācijā šī problēma neizpaudās tik izteikti. Gandrīz visos līkumos priekšu stūma ārā. Rezultātā tikai 12. vieta.” Haralds brauca vienpadsmitais, bet spānis Daniels Klos ielīda līkumā blakus un lai abas formulas neizlidotu no trases, Haralds viņu palaida garām.

„Uz otro braucienu izmainījām formulas regulējumu un priekšai vajadzēja turēties daudz labāk. Starts izdevās labs un pacēlos uz devīto vietu. Diemžēl pēc pirmajiem apļiem trasē izbrauca „Safety car”. Kad tas nobrauca no trases, pieļāvu vairākas kļūdas un atkritu uz 14. vietu. Finišā biju vienpadsmitais. Diemžēl pēc veiktajām izmaiņām, formulas priekša sāka turēties labāk, bet līkumos vairs neturējās aizmugure. Visumā sacīkstes vērtēju labi, kaut gan rezultāts varēja būt mazliet labāks.

Sacīkstes bija grūtas, jo pirmo reizi braucu 58 apļus garu distanci. Pozitivi ir tas, ka esam pietuvojušies konkurentiem ātruma ziņā un šajās sacīkstēs līdz ātrākajiem apļa laikiem pietrūka tikai 0,3 sekundes. Jāturpina strādāt un gan mēs viņus noķersim!”

Šajās sacīkstēs līgumu ar „HS Technik” komandu parakstīja anglis Ians Henkijs kurš komandas sastāvā sāks startēt jau no sacīkstēm Itālijas Mudžello trasē, kuras notiks 15. jūlijā. Nākamais „F3 Euroseries” čempionāta posms notiks Maņikūrā, Francijā 1. jūlijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *