Karlīne Štāla rekonstruētajā Spā trasē

Info: Dāvis Šteinerts
Foto: Astromega

Mūsu sacīkšu braucēja Karlīne Štāla ir viena no pirmajiem autosportistiem, kura izmēģinājusi rekonstruēto Spā trasi, kurā 16. septembrī notiks Beļģijas GP izcīņa. Vairākas Beļģijas „F-Renault” čempionāta komandas, kuru vidū bija arī Karlīnes pārstāvētā „Astromega”, piedalījās testu braucienos rekonstruētajā trasē.

„Pēc Spa trases rekonstrukcijas ir izmainīt divi līkumi: “Chicane” un “La Source”, kā arī pilnīgi rekonstruēti F1 boksi, kur uzturējāmies šo testu laikā, ” stāsta Karlīne. „Trasi ir kļuvusi par kādu sekundi, vai pusotru lēnāka. No 1.6 čempionāta piedalaījās kādas sešas formulas un viens no maniem galvenajiem konkureniem – Kevins Dameršlaks.”

„Šajos testos brauca arī KreigsDolbijs, lai parādītu šīs trases knifus, kas ļoti daudz palīdzēja gan man, gan komandas biedram Džekam Piperam.Testi noslēdzās ar manu apļa laiku 2.36.9 un tas atpalika no Krega labākā apļa laika par pussekundi.
Salīdzinot ar pagājušā gada rezultātiem, tad kotrollaikos būtu trešā starta vieta, neskaitot to, ka trasi kļuvusi par sekundi lēnāka.”

Tuvākajā laikā Karlīnei ieplānoti vēl citi testu braucieni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *