Haralds Šlēgelmilhs otrais Valensijā!

Info: Viesturs Saukāns

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs izcīnīja otro vietu „Formula Master” čempionāta pirmā posma Spānijā, Valensijas trasē otrajā braucienā. Šis rezultāts un sestdien sasniegtā astotā vieta pirmajā braucienā latvieti ierindo čempionāta kopvērtējuma ceturtajā vietā.

Lai arī kvalifikācija dažādu apsvērumu dēļ nebija veiksmīga un sestdienas brauciens bija jāsāk no 16. vietas, jau pirmajos apļos Šlēgelmilhs nonāca astotajā pozīcijā. Noturējis šo vietu līdz finišam Haralds ieguva vienu čempionāta punktu un, pateicoties pirmā astoņnieka apgrieztajai starta sistēmai, iespēju startēt no pirmās starta vietas otrajā braucienā.

Otrajā braucienā Haralds Šlēgelmilhs uzvarēja startā un, lai arī uz dažiem apļiem zaudēja līderpozīciju, ar lielisku apdzīšanas manevru pirmā vieta tika atgūta. Tomēr 21. no sacīkstes 25 apļiem Haraldu Šlēgelmilhu noķēra sestdienas brauciena uzvarētājs holandietis Kriss van der Drifts. Latvietis izrādīja nelielu pretestību, tomēr izvēlējās droši tikt līdz finišam un piekāpās konkurentam. Van der Drifta, kurš startēja no astotās vietas, ātrums bija pārliecinošs un kapitulēja katrs no konkurentiem, kuru holandietis noķēra.

Haralda Šlēgelmilha lieliskais rezultāts apstiprina cerības un prognozes, ka „Formula Master” seriālā latvietis var cīnīties par čempionāta medaļām. Ļoti apmierināta ar Haralda sniegumu abos braucienos ir viņa pārstāvētā „Trident Racing” komanda, kura līdz ar šo panākumu nostiprinājusies vadošo vienību pulkā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *