Kurzemes rallijam «Vecpils dops» – zem jautājuma zīmes

Info: liepajniekiem.lv
Foto: A.Brakmanis

Lielu sašutumu vecpilniekos pērn izraisīja rallija “Kurzeme 2006” apmeklētāju uzvedība, kuri ganībās ierīkoja autostāvvietas saviem spēkratiem, bravūrīgi izturējās svešos pagalmos un sirmgalvjus, kas mēģināja viņus vest pie prāta, ņirgādamies sūtīja uz kapiem.

Ja šī gada rallija “Kurzeme” rīkotāji vēlas, lai 13.jūlijā Vecpils pagasta teritorijā tiktu atļauts rīkot vienu no rallija ātrumposmiem, viņiem priekšā vēl daudz darāmā. Un šos darbus uzdeva Vecpils Pagasta padomes deputāti.

Tieši tāpēc uz Vecpils Pagasta padomes sēdi tika aicināti vecpilnieki, kuriem ir savs viedoklis par rallija norisi, kā arī šī pasākuma organizētāji.

M.Bite pastāstīja, ka pamatā iedzīvotāju viedoklis bija noraidošs. Tāpēc rallija “Kurzeme” organizatoriem izvirzīti strikti noteikumi: viņiem pašiem jāaptaujā saimnieki tiem nekustamiem īpašumiem, kas robežas ar ātrumposma trasi. Tāpat organizētājiem jāapņemas ierīkot autostāvvietas skatītāju spēkratiem, lai neatkārtotos pērn piedzīvotais haoss.

Papildu tam M.Bite vēlas, lai viņam pirms rallija tiktu dota pilnvara kontrolēt sacīkšu braucēju uzvedību, jo viņu treniņu laikā Vecpilī “iet vells vaļā”. Tāpat pašvaldība vēlas tiesības atlikt rallija startu vai atcelt sacīkstes pavisam, ja līdz tam visas vietējās varas prasības nebūs izpildītas. “Ja šie nosacījumi tiks pieņemti, martā varam atgriezties pie sarunu galda par rallija organizēšanu. Tā ka jautājums paliek atklāts,” piebilda M.Bite

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *