Prognožu čempionāts „Rallija eksperts – 2007” ir sācies!

Sveicināts, www.4rati.lv apmeklētāj!

Ar prieku paziņojam, ka esam sekmīgi izstrādājuši un jūsu aktīvai lietošanai sagatavojuši prognožu spēli „Rallija eksperts – 2007“, kur tiks noteikti gan atsevišķu posmu uzvarētāji, gan arī veiksmīgākie un zinošākie rallija eksperti 2007.gadā.

Lai paaugstinātu jūsu labsajūtu un veicinātu aktivitāti, uz doto brīdi esam piesaistījuši divus nopietnus atbalstītājus:

  • mūsu ilggadējo sadarbības partneri SIA „V4 Motors”, kurš posmu un čempionāta uzvarētājiem ir sagatavojis īpašas balvas no sava plašā produktu klāsta;
  • jaunu sadarbības partneri Triobet.com, kurš no savas puses ir apsolījis nozīmīgas balvas veiksmīgākajiem posmu un čempionāta prognozētājiem.

Balvu fonds tuvākajam rallija posmam „Sarma 2007″ vēl tiks precizēts, bet www.4rati.lv aicina jūs būt aktīviem un nekavēties ar rallija rezultātu prognozēšanu, jo saskaņā ar noteikumiem vienādas iegūtās punktu summas gadījumā uzvarēs tas, kurš ātrāk reģistrējis prognozi.

Prognožu spēle ir pieejama reģistrētiem www.4rati.lv lietotājiem, ar detalizētākiem spēles noteikumiem jūs varat iepazīties šeit.

Novēlam veiksmi „Rallija eksperts – 2007” prognožu spēlē!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *