Iznācis “4ratu rallija kalendārs” 2024.gadam

Līdz ar pirmajiem kārtīgajiem sniegputeņiem pie jums dodas “4ratu rallija kalendārs”. Nākamā gada mēnešos – fotogrāfijas gan no Latvijas ceļos notikušajām rallija un minirallija sacensībām, gan fotogrāfijas no Lietuvas un Igaunijas ātrumposmiem, tai skaitā, arī Eiropas un Pasaules rallija čempionāta posmiem, kuros startēja mūsu ekipāžas.

2024.gada 12 mēnešos būsim kopā ar ātrām un atraktīvām ekipāžām: Elviss Hermanis/Gatis Veilands, Zigurds Kalniņš/Renārs Salaks, Miks Ķenavs/Gundars Berķis, Intars Rezakovs/Elvijs Zebuliņš, Andris Spilva/Mārtiņš Krieviņš, Māris Kulšs, Roberts Veismanis/Pauls Gereišs, Māris Dunda/Marita Bajarune, Emīls Blūms/Didzis Eglītis, Kristers Cimdiņš/Renārs Šķenders, Edijs Bergmanis/Ivo Pūķis, Sergey Uger/Maria Uger, Mareks Švarcs-Švampāns/Armands Lūkins.

Kalendārs jau atrodams Jāņa Rozes grāmatnīcās:  Rīgā, t/c Akropole Rīga, Akropole Alfa, Spice un veikalā Kr.Barona ielā 5. Kuldīgā kalendārs iegādājams Rimi Kuldīga, liepājnieki var doties uz t/c Ostmala vai t/c Rietumu Centrs, Ogrē 4ratu rallija kalendāri ir t/c Dauga un Valmierā -t/c Valleta.

Ja tuvumā nav neviena no šiem veikaliem, tad kalendāru ātri un ērti var pasūtīt Jāņa Rozes internetveikalā: https://www.janisroze.lv/lv/citas-preces/kalendari-2024/sienas-kalendari-2024/rallija-kalendars-2024-4rati.html.

Un, tā kā tuvojas Ziemassvētku un dāvanu laiks,  ir pilnīgi iespējams, ka gana drīz sekos kāds pārsteigums 4ratu Facebook un Instagram sekotājiem! 😉

Dace Janova, 4rati.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *