Cēsu svētku ietvaros notiks Cēsu novada autosportistu parādes brauciens

Publicitātes foto

Šī gada Cēsu svētku ietvaros, svētdien 30.jūlijā, plkst.12:00, Cēsu ielās otro reizi notiks Cēsu novada autosportistu parādes brauciens. Tajā piedalīsies Cēsu un Cēsu novada pārstāvošo autokrosa, rallijkrosa, folkreisa, rallija, sprintu un citu autosporta disciplīnu braucēji, kā arī īpašie viesi.

Brauciena maršruts šogad būs garāks: Tirgoņu iela (starts), Rūpniecības iela, Valmieras iela, Birzes iela, Festivāla iela, Lenču iela, Krasta iela, Viestura iela, Zaķu iela, Gaujas iela, Vaļņu iela, Vienības laukums, Raunas iela, Dzintara iela, Vecais tirgus laukums (finišs).

Pasākuma organizators – cēsnieks, autokrosa braucējs Mareks Dainis aicina pilsētas iedzīvotājus un svētku viesus sagaidīt parādes dalībniekus ar aplausiem un ovācijām, pulcējoties maršrutā iekļauto ielu malās, kā arī dalīties ar brauciena foto un video materiāliem savos sociālajos tīklos.

Pēc parādes, no plkst.12:30 līdz 16:00 – Vecajā tirgus laukumā notiks autokrosa, rallijkrosa, folkreisa, rallija, sprintu un citu autosporta veidu auto izstāde, iespēja klātienē satikt braucējus un apskatīt viņu vērtīgākos kausus un godalgas.
Visas dienas garumā – ballīte ar Mareku Daini jeb dīdžeju [Ex] da Bass, kā arī dīdžeju Dominox.

Dalībnieku pieteikšanās anketa – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVO-pLM2RirOwIPQrh8AMAF_4u7iMSx6SuJXy5DhnzaAIQSg/viewform
Pagājušā gada brauciena video atskats – https://www.youtube.com/watch?v=YIs6vvl1vOs&t=1s

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldības iestādi “Kultūras pārvalde”. Atbalsta: Rok un Būvē, EF System.

Info: Mareks Dainis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *