Gints Bremze, autosports un Auto SPA

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Raidījuma 101 rūc studijā viesojās autosportists un uzņēmējs Gints Bremze. Viņš piedalās rallija, rallijsprinta un supersprinta sacensībās, pie tam pagājušajā gadā ir veiksmīgi startējis arī autošosejas vēsturisko automobiļu klasē ar pašbūvētu VAZ 21013.

Šogad Gints rallijā brauks ar jaunu automašīnu – Mitsubishi EVO VIII, kas ir pašu rokām būvēta tepat Latvijā no standarta EVO un, kā atzīst Gints, ir izdevusies laba un spēcīga mašīna. Jaunais auto sevi jau ir paspējis pierādīt rallijā „Sarma 2012”, kur ekipāža Gints Bremze/Toms Freibergs izcīnīja uzvaru rallijsprinta 4 WD Open klasē.

Februāra beigās Gints startēja arī Igaunijā, Viru ziemas rallijā un ir apmierināts gan ar auto, gan ekipāžas sniegumu. Žēl tikai, ka rezultāts te tika zaudēts, ielidojot kupenā, no kuras sportistiem izdevās izkļūt tikai ar atsaucīgo skatītāju palīdzību.

Pagājušajā gadā Gints Bremze bija arī viens no autosporta attīstības projekta Okartes Autosporta akadēmija dalībniekiem. Šogad atlasē viņš vairs nepiedalīsies, jo ir sasniegts 24 gadu vecums, kas pēc Auto Akadēmijas noteikumiem ir pārāk daudz.

Bez tam, Gintam ir savs uzņēmums – pirmā Latvijas pašapkalpošanās auto mazgātava Auto SPA, kas aizņem lielāko daļu viņa laika. Šajā auto mazgātavā jebkurš 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā var pats nomazgāt un iztīrīt savu automašīnu, izmantojot auto mazgāšanas jaunākās tehnoloģijas un tīrīšanas iekārtas.

Kā stāsta Gints, Eiropā pašapkalpošanās auto mazgātavas ir ļoti populāras, toties Skandināvijas valstīs tās nav īpaši iecienītas. Ņemot vērā to, ka Latvijas klimats ļauj pašam mazgāt savu auto vismaz 10 mēnešus gadā, tika nolemts realizēt šo ideju arī pie mums, un – veiksmīgi!

Atšķirībā no citām auto mazgātavām, Auto SPA ļauj ietaupīt gan laiku, gan naudu. Te izpaliek gaidīšana garās rindās, jo šobrīd klientiem ir iespēja izmanto nu jau divas auto mazgāšanas stacijas un automašīnas mazgāšana maksā, sākot no 0.50 Ls 3 minūšu mašīnas noskalošanai, bet nomazgāt un ievaskot automašīnu te var par aptuveni 2 Ls.

Radio 101 Rūc interesējas, vai šo auto mazgātavu var izmantot tikai, tērpts speciālā apģērbā un gumijas zābakos, vai arī, piemēram, pa ceļam no laukiem uz teātra izrādi Rīgā.

Gints smejas, ka viss ir atkarīgs no tā, cik nopietni un prasmīgi cilvēks pats izturas pret sava auto sakopšanu, jo Auto SPA klientūra ir visdažādākā – sākot no medniekiem svētdienas naktīs un beidzot ar dāmām baltos kažociņos darbdienas pusdienlaikā.

Auto SPA auto mazgātavu var atrast pavisam viegli – Rīgā, Skanstes ielā 31b, blakus NISSAN autocentram NORDE. Savukārt interneta lapā www.mazga.lv ir atrodama visa nepieciešamā informācija par Auto SPA, kur tiek laipni gaidīts ikviens, kam patīk braukt tīrā paša mazgātā automašīnā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *