Haralds Šlēgelmilhs – 6 dienas līdz Rally Talsi

“Parasti cenšos neizlaist neviena F1 posma tiešraidi, bet šodien pat atkārtojumu neredzēju”, stāsta Haralds Šlēgelmilhs. Rally Talsi tuvošanās pārējo pamazām sāk nobīdīt otrajā plānā.

“Šodien kopā ar stūrmani Artūru Pumpuru meklējām un atradām 27 km garu ceļa posmu. Lielisks ceļš Līgatnes pusē, līkumi, tramplīni, augstumu maiņas – viss, kas vajadzīgs. Un pie tam fantastiskas pavasarīgas ainavas visapkārt, stūrmanis visu laiku man pārmeta, ka jāskatās uz ceļu, nevis jāpriecājas par dabas skatiem”, smejas Haralds.

Bet patiesībā 27 km garais Rally Talsi ātrumposms nebūs nekas smieklīgs, šodien ir saprasts, ka tik garā dopā noturēt uzmanību nemaz nav vienkārši. Šodien ceļa posms tika izbraukts, pierakstīts un pārbaudīts ar ielas auto un ātrumu 50-70 km/h, sacensību režīmā tas būs daudz grūtāk.

Haralds ir secinājis, ka nepieciešams nedaudz vienkāršot stenogrammu, jo garākos ātrumposmos, iespējams, pārāk daudz detalizētas informācijas nav nepieciešams.

“Vispār izskatās, ka jau no paša nākamās nedēļas sākuma visi darbi būs saistīti tikai ar ralliju. Arī stūrmanis darbā ir paņēmis atvaļinājumu un vispār ļoti nopietni izturas pret gatavošanos Rally Talsi”, atzinīgi vērtē Haralds.

“Vakarā vēl paspēju apsveikt mammu Mātes dienā, bet rīt jau 8 no rīta ir jābūt televīzijā uz interviju LTV 1 raidījumā “Labrīt, Latvija”, galvenais, neaizgulēties…” – stāstu par savu svētdienu 6 dienas pirms jaunās ekipāžas pirmā rallija noslēdz Haralds Šlēgelmilhs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *