No Budget Racing veiksmīgi startē savā pirmajā minirallijā

Minirallijs “Gulbis”, kas norisinājās 8.jūnijā Gulbenes puses ceļos, bija ugunskristības gan “Zelta raķetei”, gan jaunajai ekipāžai – Ričardam Gothardsonam un Ralfam Runcim. Lai gan vien dažas dienas pirms starta ekipāžas automašīna palika bez motora, radot pamatīgu stresu gan komandai, gan braucējiem, pateicoties “Andersons Auto” palīdzībai, viss beidzās labi un Ričards ar Ralfu varēja stāties uz starta šogad jaunizveidotajā Studentu klasē.

Pirmo vietu Studentu klases vērtējumā ieguva Kārlis Dzenītis ar stūrmani  Mārci Maleru un trešo – Raimonds Viducis/Emīls Zemnieks. Visām trīs jauniešu ekipāžām apvienojoties komandā, No Budget Racing minirallijā “Gulbis” kāpa uz pjedestāla augstākā pakāpiena komandu ieskaitē.

Ričards Gothardsons un Ralfs Runcis izcīnīja godpilno otro vietu. Pēc sacensību finiša ekipāža teica paldies visiem atbalstītājiem un īpaši Kristapam Skujam, bez kura, uzskata jaunie braucēji,  Studentu klasē nekas nebūtu noticis.

“Ir jāturpina mācīties un cīnīties, jo mums ir uz ko tiekties. Es nevarētu gribēt labāku stūrmani par Ralfu, jo viņš tiešām zin, ko dara”, veiksmīgo jaunās ekipāžas sadarbību vērtē pilots Ričards.

“Trase bija labi sagatavota, it īpaši patika trešais un sestais ātrumposms, ar tramplīniem un straujiem līkumiem. Šī bija fantastiska pieredze pirmajai reizei un tagad būs daudz darāmā -atgriezīšos savā simulatorā, mēģināšu izprast, ko darīju nepareizi un kas jāuzlabo. Mācīšos vairāk klausīties stūrmani un noteikti būs nepieciešami arī treniņi  – īpaši būs jāpiestrādā pie pareizas roteru izbraukšanas”, par saviem tuvākajiem plāniem stāsta Ričards Gothardsons.

“Nākotnē mēs ceram uz pirmo vietu, jo “Zelta raķetei” vajag zelta medaļu”, saka Ralfs Runcis, kurš starplaikā starp minirallija sacensībām centīsies uzlabot savas stūrmaņa prasmes, lai precīzāk un pilotam saprotamāk varētu nolasīt stenogrammu.

Ričards  Gothardsons piebilst, ka tas, ko viņš nākamajās sacensībās vēlas visvairāk, ir spraiga cīņa par sekundes simtdaļām, un tas jaunajam pilotam šķiet nozīmīgāk par izcīnītu vietu.

Nākamās minirallija sacensības notiks Ropažos 6.jūlijā un No Budget Racing aicina jauniešus, kas vēlas izmēģināt savus spēkus autosportā, nebaidīties to darīt un pieteikties dalībai īpaši viņiem izveidotajā Studentu klasē.

 

Projektu No Budget Racing atbalsta Džeka Riepas, Inovahouse, Ledakcijas, Goldingen Auto, Jekabsons Garage, Dekors RD, ERST Finance, Eurowag, Stikelyz, Hrc dyno, SIA Emi St, Blast, 333 trase, Avota ūdens “Svētavots”, Milwaukee, Gitana, Biovide, 4rati.lv, Emīls Blūms, Kārlis Nebars, Māris Millers.

 

Informāciju sagatavoja  Dace Janova, 4rati.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *