Rīt Biķerniekos noslēgsies rallija supersprinta sezona

Ar supersprintu “Rudens Biķerniekos” rīt, 8.novembrī, noslēgsies šī gada Latvijas čempionāta un FREKO kausa izcīņas rallija supersprintā sezona.

Spēkiem Biķernieku trasē sestdien mērosies 92 dalībnieki. Ņemot vērā nopietno konkurenci un to, ka sezonas beidzamajās sacensībās izšķirsies godalgoto vietu sadalījums gada kopvērtējumā, “Rudens Biķerniekos”solās būs interesants visās ieskaites klasēs.

Dalībnieku sarakstā ir gan sportisti, kas startējuši rallija supersprintā visas sezonas garumā, gan braucēji, kuri supersprinta trasēs nav bieži redzami (dalībnieku saraksts atrodams šeit).

No 8:30 līdz 10:30 sacensību dalībnieki varēs iepazīties ar trasi, šajā laikā norisināsies arī administratīvā un tehniskā pārbaude. Rallija supersprints sestdien  startēs 11:30 un pēc trīs veiktām braucienu sekcijām ātrāko braucēju apbalvošana plānota 17:00.

Jāpiebilst, ka, kā jau ierasts Biķerniekos, trases segumu veidos 100% asfalts. Dalībnieku ievērībai – saskaņā ar sacensību nolikumu, supersprintā atļauts lietot tikai rūpnieciski ražotas (arī M+S) riepas, kuru lietošana atļauta saskaņā ar CSDD tehniskās apskates noteikumiem.

Informācija skatītājiem –  sestdien, 8.novembrī, ieeja Biķernieku trasē  – bez maksas!

Info, foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *