“333 Ziemas kauss” atklās standarta auto ziemas sacensību sezonu

Foto: Sporta komplekss “333”

Jau 24.novembrī “333 Ziemas kauss” pirmais posms – “Neste Super Sprint”.  Ar šo posmu tiks atklāta arī 2018./2019. gada standarta automašīnu ziemas sacensību sezona Latvijā. Pieteikšanās jau atvērta.

Saskaņā ar sacensību formātu, katram dalībniekam paredzēts viens treniņbrauciens un trīs ieskaites braucieni, no kuriem divi labākie tiks ņemti vērā, nosakot posma kopvērtējuma rezultātus.

Pieteikšanās: ŠEIT
Kvalifikācijas anketa: ŠEIT

24. novembra sacensību dienaskārtība:
(2WD | RWD | 4WD)
7:00 – 8:30| reģistrācija
8:40 – 8:50 | dalībnieku sapulce
9:00 | starts
dienaskātība tiks precizēta sacensību laikā

Pirmā posma patrons ir čempionāta ilggadējais partneris “Neste”, kas uz šo posmu nodrošinās arī dalībnieku balvu fondu.

Kā ierasts, dalībnieki startēs trīs klasēs – 4WD (pilnpiedziņa), RWD (aizmugures piedziņa), 2WD (priekšpiedziņa). Lai nodrošinātu līdzvērtīgas cīņas, dalībnieki tiks grupēti profesionāļu un amatieru ieskaitēs. Dalībnieka iedalījums grupā tiks noteikts pēc kvalifikācijas anketas aizpildīšanas pirms dalības pirmajās sacensībās.

Dalības maksa: veicot maksājumu pirms sacensību dienas, dalības maksa – 45 EUR, sacensību dienā – 50 EUR. Samazināta dalības maksa: junioriem (līdz 16 gadu vecumam) un Ropažu novadā deklarētajiem braucējiem – 40 EUR.

“333 Ziemas kauss” čempionātā piedalīties var ikviens autobraucējs ar standarta automašīnu, kas ir aprīkota ar rūpnieciski ražotām ielas riepām.

Posma nolikums: ŠEIT
333 Ziemas kauss 2018/2019 SEZONAS nolikums: ŠEIT
Kausa tehniskie noteikumi: ŠEIT

Visas dienas laikā apmeklētājiem būs iespēja vērot sacensības un mieloties 333 Café.

Izmantotie resursi:
www.333.lv