Vai Auto Stils Rally Team būs čempioni?

Info: Auto Stils Rally Team

„Auto Stils Rally Team” neatlaidīgi turpina cīņu par čempiona titulu komandu ieskaitē 2007. gada minirallija čempionātā. Jo tuvāk nāk sezonas noslēgums, jo lielākas pretenzijas uz pirmajām vietām kopvērtējumā piesaka komandas dalībnieki savās ieskaites grupās. Līdz ar to „Auto Stils Rally Team” pēc uzvaras minirallijā „Gulbis 2007″ ir parādījusi, ka cīņa par labākās komandas godu vēl tikai priekšā.

Minirallijs „Gulbis 2007″ tika aizvadīts pa ceļiem Gulbenes apkaimē, kurus braucēji ir iepazinuši jau rallijos Sarma. Tomēr tas neliedza vairākām ekipāžām parādīt šovu skatītājiem. Rallija fani, kas bija izvēlējušies pareizo līkumu sēriju pirmajā un ceturtajā ātrumposmā, saskaitīja pat vairāk kā desmit ekipāžas, kas nobrauca no ceļa, un atsevišķas no tām pat uzmeta kūleni/p>

Rezultāti šajā rallijā bija neprognozējami. „Auto Stils Rally Team” ātrākā ekipāža Edgars Piļka un Igors Sidorovs jau otro ralliju aizvadīja ar Mitsubishi Evo. Turklāt viņi pirms sacensībām bija īpaši kareivīgi noskaņoti. Par to liecināja rezultāti pēc pirmo trīs ātrumposmu beigām. Tā kā šajā rallijā trīs ātrumposmi tika veikti divas reizes, nosacīti var sadalīt sacensības divos apļos. Pirms otrā apļa Edgars Piļka un Igors Sidorovs bija ļoti tuvu pirmajai vietai, ne tikai savā klasē, bet arī minirallija „Gulbis 2007″ kopvērtējumā. Tomēr pārsista riepa ceturtajā ātrumposmā neļāva „Auto Stils Rally Team” ekipāžai ieņemt augstāku vietu par ceturto savā – 4WD+ klasē un minirallija kopvērtējumā. Tādejādi cīņa ar „Gulbis 2007″ uzvarētājiem Mārtiņu un Andri Skakauskiem izpalika.

Savu pārākumu pār konkurentiem kārtējo reizi apliecināja 1600 klases braucēji Zigurds Kalniņš un Ģirts Dombrovskis. Viņu pārsvars pār otrās vietas ieguvējiem Ziedoni Beču un Gati Ulmani sasniedza vairāk kā minūti. Ātrās, bet piesardzīgās braukšanas rezultātā Zigurds Kalniņš un Ģirts Dombrovskis ne tikai pirmo vietu savā klasē (piekto reizi pēc kārtas !!!!!), bet arī astoto minirallija „Gulbis 2007″ kopvērtējumā. Viņu Lada bija otrā ātrākā starp braucējiem ar vientilta piedziņas automašīnām, piekāpjoties tikai Krišjāņa Caunes un Viļņa Vitkovska Hondai. Lai nodrošinātu atkārtotu čempionu titulu Zigurdam Kalniņam un Ģirtam Dombrovskim nepieciešama vismaz desmitā vieta pēdējā minirallija čempionāta posmā, kas norisināsies Saldus rajonā.

Zigurds Kalniņš: „Daži trases sektori bija labi zināmi. Atsevišķus posmus bijām braukuši arī rallijā „Sarma 2007″. Tādejādi piedalīšanās klasiskā rallija čempionāta posmā attaisnojās. Attaisnojās, ne tikai tādēļ, ka „Gulbī 2007″ varējām nedaudz ātrāk pabraukt. Bet arī tāpēc, ka ieguvām pārliecību par saviem spēkiem, jo piedalījāmies klasē, kurā startē dalībnieki ar sporta auto, kuriem ir divu litru dzinēji, un izcīnījām otro vietu.”

Ģirts Dombrovskis: „Tuvojoties sezonas beigām vairāk domājām par čempionāta kopvērtējumu. Tādēļ nopietni koncentrējāmies, lai varētu droši finišēt. Pamazām kāpinājām tempu un beigu ātrumposmos sasniedzām ar vien labākus rezultātus. Šādu taktiku, iespējams, piekopsim arī pēdējā minirallija čempionāta posmā.”

„Auto Stils Rally Team” Road klases pārstāvji Andris Lūsis un Gatis Cimdiņš ar savu Seat Leon sporta auto tikai par pussekundi atpalika no trešās vietas ieguvējiem un ierindojās piektajā vietā divdesmit divu dalībnieku konkurencē. Kā atzina sportisti, labāku vietu izcīnīt neļāva tas, ka konkurenti bija precīzāki. Neskatoties uz to, var uzskatīt, ka šis posms viņiem bija veiksmīgs, jo pārsists motora karteris varēja kļūt par izstāšanās iemeslu, bet auto līdz galam izturēja. Jāpiebilst, ka Andris Lūsis un Gatis Cimdiņš ir vienīgie Road klasē, kas saglabā izredzes apsteigt šīs klases kopvērtējuma līderus un kļūt par čempioniem.

„Auto Stils Rally Team” ar nepacietību gaida pēdējo minirallija čempionāta posmu, kas norisināsies 22. septembrī, lai varētu pierādīt, ka šīs komandas galvenais mērķis ir pirmā vieta komandu ieskaitē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *