Poļu pilots Črzanovskis augstu novērtē Latvijas rallija sacensības

2. maijā gaidāmajam rallijsprintam “Kalnamuiža” piesakās arvien jauni dalībnieki un šobrīd dalību apstiprinājusi arī viena ekipāža, kas nav no Baltijas valstīm. Poļiem Sebastianam Črzanovskim/Adamam Biniedam tās būs jau otrās sacensības Latvijā šajā sezonā.

“Schwarte Milfor Rally Team” komandas ekipāža janvārī piedalījās rallijā “Sarma”, rallijsprinta ieskaitē “1600” klasē gūst ceturto vietu. Komanda neslēpj, ka viņiem iepaticies Latvijā redzētais, jo ātrumposmi bijuši baudāmi, bet sacensību organizētība – augstā līmenī.

“Nolēmām startēt Latvijā, jo ieraudzījām informāciju par ziemas ralliju “Sarma”,” portālam “4rati.lv” atzīst komanda. “Tad sākām meklēt papildus informāciju par Latvijas čempionātu. Atradām sezonas kalendāru un šogad janvārī jau startējām rallijā “Sarma”. Jums ir skaisti ātrumposmi, ļoti ātri un plati ceļi. Vēlamies gūt pieredzi cīņā ar ārvalstu konkurentiem. Jūsu ralliji ir labi noorganizēti un konkurenti ir ātri.”

Črzanovskis/Binieda rallijsprintā “Kalnamuiža” startēs ar “Honda Civic VTi” automašīnu.

Pagājušajā gadā ekipāža ieguva otro vietu Polijas grants ralliju kausā “Szuter Cup”. Arī šogad tā turpinās dalību šajā kausa izcīņā, sezonu savā dzimtenē uzsākot nedēļu pēc rallijsprinta “Kalnamuiža”, 9. maijā ar sacensībām “Podlaski Rally Sprint”.

Šobrīd “1600” klasē rallijsprintam “Kalnamuiža” pieteikusies arī lietuviešu ekipāža Laurynas Diržininkas/Mindaugas Raibužis ar “Ford Fiesta”.

Teksts: 4rati.lv
Foto: facebook.com/schwartemilforrallyteam

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *