Nebars meklē jaunu stūrmani un mērķē uz titulu 2015. gadā

2014. gada sezonā Kārlis Nebars kopā ar Gundaru Berķi izcīnīja vicečempiona titulu Latvijas rallijsprinta čempionāta pilnpiedziņas klasē “4WD Open”, piekāpjoties tikai Edija Bergmaņa un Kārļa Bergmaņa ekipāžai, tomēr abu braucēju ceļi nu ir šķīrušies.

Nebaram jau ir plāns jaunajai sezonai, kas startēs janvārī ar rallijsprintu “Alūksne”. Viņš pa ziemu nolēmis tikt pie jauna stūrmaņa, kas šobrīd tiek aktīvi meklēts, un izvirzījis augstāko mērķi – 2015. gadā kļūt par Latvijas čempionu.

“Plāns ir braukt visu nākamo sezonu “4WD Open” klasē un cīnīties par čempiona titulu,” portālam “4rati.lv” pastāstīja Kārlis Nebars. “Šogad bijām otrie klasē, nākamgad gribās uzvarēt! Būtu forši, ja izdotos piesaistīt kādu stūrmani, kas būtu gatavs ziedoties sportam un lielam darbam, rēķinoties arī ar finansiāliem izdevumiem, kā rezultātā būtu iespējams sasniegt čempiona titulus “4WD Open” klasē.”

Nebars plāno arī nākamgad izmantot to pašu “Subaru Impreza STi” automobili, kas šogad tika daudz uzlabots, lai būtu ne vien pietiekami ātrs, bet arī izturīgs.

“Pagājusī sezona bija smaga, jo auto bija tikko iegādāts un praktiski visi mezgli bija jāpārtaisa un jāuzlabo, lai turētu manis prasīto slodzi,” skaidro sportists. “Tas prasija daudz finansiālo līdzekļu un laika. Taču sezona ir noslēgusies un esam izcīnījuši otro vietu. Nākamajā sezonā mērķis ir uzvara, bet tad jau redzēs kā ies! Pēdējās trīs gonkas esam uzvarējuši un tas dod lielu sparu cīnīties par uzvaru nākamgad.”

Pirmajos četros 2014. gada Latvijas čempionāta posmos Nebars piekāpās Bergmanim, vienā sacīkstē arī izstājoties, bet tad sekoja trīs uzvaras pēc kārtas rallijsprintos “Kurzeme”, Lietuvā notikušajā “Viekšniai” un “Latvija”.

“Atmiņā vislabāk palikusi Lietuvas gonka, kur guvu pieredzi braukt bez sajūga un ar norautu amortizatotu,” atceras Kārlis. “Taču vienalga spējām uzvarēt savā klasē. Šī sezona vispār bija raiba, jo nācās pārciest daudz grūtību gan garažā, gan trasē.”

2014. gada LČ kopvērtējums rallijsprintā “4WD Open” klasē:

1. Edijs Bergmanis / Kārlis Bergmanis, 382.5
2. Kārlis Nebars / Gundars Berķis, 354
3. Aigars Bajārs / Edgars Avens, 248
4. Aleksey Mersiyanov / Georgy Troshkin, 195
5. Rolands Mēnesis / Jānis Lagzdiņš, 136
6. Arnis Alksnis / Armands Pārupe, 130
7. Gatis Balgalvis / Ģirts Balgalvis, 110.5
8. Jānis Vorobjovs / Andris Mālnieks, 100
9. Jānis Berķis / Edgars Čeporjus, 89
10. Jurijs Osokins / Ainārs Kalniņš, 77

Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *